1. W najbliższą środę w naszej parafii Główny Odpust Parafialny Podwyższenia Krzyża Świętego. Uroczysta suma odpustowa o godz. 11.00, której będzie przewodniczył i kazanie wygłosi Ks. Prałat Bartosz Rajnowski – Kanclerz Kurii Metropolitalnej w Przemyślu. On tez podczas sumy poświęci nowe witraże. Wieczorem o godz. 17.00 będzie jeszcze jedna Msza Święta dla tych, którzy w tym dniu będą musieli być w pracy. Powstrzymajmy się w tym dniu od prac niekoniecznych. Panów z OSP proszę o asystę podczas sumy odpustowej i pomoc w uporządkowaniu trenu koło kościoła i plebanii.
  2. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: w poniedziałek o 16.00 pogrzebowa, w środę o 11.00 i 17.00, w piątek o 17.00; w Roztokach Dolnych: we wtorek o 15 pogrzebowa, w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę o 18.00.
  3.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Adam Zawiliński, Ryszard Mołczan, Teresa Pagacz, Anna Szeliga; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń i Anna Kwiatanowska.
  4.  W tym tygodniu przypada:
    – we wtorek: 2 rocznica ślubu Magdaleny i Rafała Baryła
    o 11.30: + Zofia Mazurkiewicz
    Roztoki D. o 10.00: + Stanisław Żmuda – intencja
    od matki chrzestnej Zofii
  6. Przekazujemy najlepsze życzenia obchodzącym w tym tygodniu urodziny, imieniny czy rocznice. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia. Polećmy Bożemu miłosierdziu śp. Dariusza Przysieckiego, którego pogrzeb będzie jutro o 16.00 w Mchawie oraz śp. Władysławę Galant, której pogrzeb będzie we wtorek w Roztokach Dolnych o 15.00. Dobry Jezu, a nasz Panie….