1. Dzisiaj w Kościele przypada święto św. Stanisława Kostki. Polecajmy w naszych modlitwach dzieci i młodzież, którym patronuje św. Stanisław Kostka.
  2. Jutro wspomnienie św. Januarego, w środę święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w piątek św. Ojca Pio.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do czwartku o 18.00; w Roztokach Dolnych – w środę i piątek o 17.00; w Cisowcu –    w poniedziałek, wtorek i czwartek o 17.00, w piątek i sobotę o 18.00.
  4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Sylwester Roś  i Kamila Roś z domu Stemberska – zapowiedź II.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Łucja Skowrońska, Agata Prystasz, Renata Przybyłowska; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma, Alicja Choma. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Raczkowskiego.

– poniedziałek o 18.00: + Wanda Mycio – intencja od Agnieszki Hyleńskiej

– wtorek o 18.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Stanisławy i Stanisława Skowrońskich

– środa o 18.00: + Józefa Skowrońska – intencja od wnuka Roberta z Kasią

– czwartek o 18.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Ewy i Stanisława Jaworskich

– niedziela o 8.00: + Józefa Skowrońska – intencja od wnuka Tomka z rodziną

o 11.30: + Piotr Lorenc

– środa o 17.00: + Michał Kaczmar – intencja od siostry Anny Zaryckiej

– piątek o 17.00: + Michał Kaczmar – intencja od chrześnicy Lucyny Woźniak

– niedziela o 10.00: + Anna, + Michał Kwiatanowscy

– poniedziałek o 17.00: + Stefan Masłyk – intencja od żony Janiny

– wtorek o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Anny i Stanisława Janusz

– czwartek o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Stanisława Roś z rodziną

– piątek o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od rodziny Bilanycz z Nowosiółek

– sobota o 18.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Anny i Łukasza Binik

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.