1. W liturgii najbliższego tygodnia wspominamy: w poniedziałek – św. Ojca Pio, stygmatyka;         w piątek – św. Wincentego a Paulo;  w sobotę – św. Wacława.
  2. W przyszłą niedzielę odpust w Roztokach Dolnych ku czci św. Michała Archanioła. Sumę odpustową o 11.00 odprawi i kazanie wygłosi ks. Roman Froń – dziekan i proboszcz sanockiej fary. W tym dniu w Mchawie tylko jedna Msza Święta o 8.00.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie w kościele – w  poniedziałek, środę, czwartek i piątek o 18.00. W kaplicy Boga Ojca Msza Święta będzie we wtorek o 18.00; w Roztokach Dolnych –     w poniedziałek i środę o 17.00, oraz w niedzielę o11.00. W Cisowcu  w sobotę o 18.00                      z nabożeństwem do św. Jana z Dukli i ucałowaniem relikwii.
  4. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 18 – śp. Katarzyny Zaremba

we wtorek: 12 – śp. Haliny Antolak

w czwartek: 31 – śp. Anny Herbetko

w sobotę: 14 – śp. Jana Raczkowskiego

10 – śp. Alojzego Sowy

1. O posprzątanie kościoła proszę: w Mchawie – Panie: Irena Pawłowska, Bożena Bober, Monika Żaba. W Roztokach Dolnych – Panie: Zofia Syma, Alicja Choma, Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Krzysztofa Lubińskiego.

– poniedziałek o 18.00: Dziękczynna za skończone studia z prośbą o Boże błogosławieństwo dla

Dawida Siekańca

– wtorek o 18.00 w kaplicy Boga Ojca: + Maria, + Marian, + Janusz Barańscy

– środa o 18.00: + Wojciech