1. Dzisiaj liturgiczne wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona Polski i patrona młodzieży.
  2.  Dziś też niedziela środków społecznego przekazu, modlimy się za pracowników mediów. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na radio diecezjalne.
  3. Jeszcze raz chciałbym złożyć podziękowania za przygotowanie odpustu i za uświetnienie tej uroczystości. Dziękuję Panu Organiście, Panu Kościelnemu, ministrantom, dyrektorom szkół za przyprowadzenie dzieci i młodzieży na uroczystość odpustową, Paniom przygotowującym posiłek dla księży w kuchni, ze dekorację kościoła i kwiaty, za upieczone placki i inne dary do kuchni (miedzy innymi za kaczkę). Dziękuję również Panom z OSP za asystę podczas sumy odpustowej oraz za uporządkowanie terenu wokół kościoła i plebani Państwu: Maria Barańska, Iwona Owsianik, Helena Osękowska, Bronisław Barański, Krzysztof Wołoszyn, Stanisław Owsianik, Piotr Owsianik, Grzegorz Stemberski, Grzegorz Podgórski, Dawid Siekaniec, Krzysztof Siekaniec i Karol Siekaniec. Wszystkim Bóg zapłać !
  4. W środę święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty, w piątek wspomnienie św. Ojca Pio z Pietrelciny.
  5.  Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 i w sobotę o 16.00 z obrzędem sakramentu chrztu świętego; w Roztokach Dolnych: w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę o 18.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Edward Bober, Grzegorz Bober, Józef Pawłowski; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar i Łucja Chomycz.
  7. W tym tygodniu przypada:
    – w sobotę: 22 rocznica ślubu Bogumiły i Grzegorza Kozubek
    – w niedzielę: 23 rocznica ślubu Renaty i Witolda Mazurkiewicz
    23 rocznica ślubu Elżbiety i Krzysztofa Lubińskich
    12 rocznica ślubu Aliny i Kazimierza Raczkowskich
    6 rocznica ślubu Justyny i Tomasza Kawałek
    6 rocznica ślubu Małgorzaty Zawilińskiej i Pawła Cycoń
    oraz:
    – w poniedziałek: 25 rocznica śmierci śp. Zofii Mazurkiewicz
    – we wtorek: 22 rocznica śmierci śp. Anny Syma
    – w czwartek: 18 rocznica śmieci śp. Tomasza Pelc
    – w piątek: 15 rocznica śmierci śp. Katarzyny Zaremba
    – w sobotę: 9 rocznica śmierci śp. Haliny Antolak
  8.  Intencje mszalne:
    – poniedziałek o 17.00: + Władysław Podgórski – intencja od Daniela, Michała i Katarzyny
    – wtorek o 17.00: + Stanisław, + Katarzyna Gawłowscy
    – środa o 17.00: + Władysław Podgórski – intencja od siostry Katarzyny
    – czwartek o 17.00 :
    – piątek o 17.00: + Rozalia, + Piotr Owsianik
    – sobota o 16.00: W intencji dziecka przyjmującego chrzest – Gabriela Julia Barańska
    Cisowiec o 18.00: Za parafian
    – niedziela o 8.00: + Władysław Podgórski – intencja od róży św. Michała
    o 11.30: + Kazimierz Gawłowski w 11 rocznicę śmierci
    Roztoki D. o 10.00: + Jan, + Anna, + Michał Syma
  9.  Solenizantom i jubilatom tygodnia składam serdeczne życzenia zdrowia i wielu Bożych łask, a wszystkim miłej niedzieli i dobrego tygodnia.