1. W poniedziałek wspomnienie świętych męczenników Kosmy           i Damiana, we wtorek św. Wincentego a Paulo, w środę św. Wacława, w piątek św. Hieronima, w sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
  2. W czwartek święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. W Roztokach Dolnych odpust ku czci św. Michała Archanioła. Uroczysta Msza Święta odpustowa o godz. 17.00.
  3. W sobotę rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Za odmówienie różańca w kościele, kaplicy, rodzinie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Nabożeństwo różańcowe w Mchawie w dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej, w niedziele po sumie. W Roztokach Dolnych w dni powszednie i niedziele po Mszy Świętej. W Cisowcu przed Mszą Świętą wieczorną.
  4. W sobotę też nabożeństwo do św. Jana Pawła II o 17.00.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i odpust           w Lesku o 11.30.
  6. W przyszłą niedzielę na sumie dzieci z klasy III otrzymają swoje różańce. Proszę, aby z dziećmi przyszli rodzice.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o 17.00; w Roztokach Dolnych – w czwartek o 17.00; w Cisowcu –  w poniedziałek, środę i w sobotę o 16.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Liliana Chorzępa, Agnieszka Szeliga, Anna Szeliga; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Wojciecha Podsobińskiego.

– poniedziałek o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od Marii, Jana i Asi Mycio

– środa o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od Kazimiery i Wojciecha Gawłowskich

– piątek o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od wnuczki Sabiny z mężem Maćkiem

– sobota o 17.00: Za parafian i w intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Henryk Barniak w 11 rocznicę śmierci

o 11.30: + Wilhelm, + Jan, + Artur

– czwartek o 17.00: 1. Za parafian

2. O Boże błogosławieństwo dla braci z Róży św. Michała Archanioła w Roztokach Dolnych i w Mchawie

– niedziela o 10.00: + Michał Kaczmar – intencja od Krystyny i Władysława Raczkowskich

– poniedziałek o 16.00: + Stefan Masłyk – intencja od syna Adama z rodziną

– środa o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od szwagra Antoniego Bober

– sobota o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Mateusza Bober z małżonką

10. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.