1. We wtorek Odpust ku czci św. Michała Archanioła  w Roztokach Dolnych. Uroczystą Mszę Świętą o 17.00 odprawi i kazanie wygłosi ks. Tomasz Podolak – wikariusz    z Hoczwi.
  2. W czwartek rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. Zapraszam do licznego udziału w tych nabożeństwach, zwłaszcza dzieci. W dni powszednie różaniec po Mszy Świętej o 17.00, w niedziele po sumie.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od 9.30.
  4. W sobotę nabożeństwo różańcowe połączone z nabożeństwem do św. Jana Pawła II o 17.00.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  6. W przyszłą niedzielę na sumie o 11.30 dzieci z klasy III, przygotowujące się do I Komunii Świętej, otrzymają swoje różańce. Po nabożeństwie spotkanie z rodzicami tych dzieci.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, środę, czwartek, piątek i w sobotę o 17.00; będzie jeszcze Msza Święta o 15.00 z obrzędem sakramentu chrztu;  w Roztokach Dolnych – we wtorek o 17.00 oraz w czwartek  i piątek o 16.00; w Cisowcu – w sobotę o 16.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Bożena Osękowska, Joanna Urban, Lucyna Kurek; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Stefana Kaczmara.

Mchawa:

– poniedziałek o 17.00: + Aniela Gawłowska – intencja od syna Czesława z żoną

– środa o 17.00: + Aniela Gawłowska – intencja od rodziny Kaleta

– czwartek o 17.00: + Aniela Gawłowska

– intencja od rodziny Woźniaków z Gniezna i Witkowa

– piątek o 17.00: + Józef Koza– intencja od żony Barbary

– sobota o 15.00: W intencji dziecka przyjmującego chrzest

o 17.00: W intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Józef Koza – intencja od syna Kamila z rodziną

o 11.30: + Arek Siekaniec

Roztoki Dolne:

– wtorek o 17.00: 1. Za parafian

2. W intencji Róż św. Michała z Mchawy

i Roztok Dolnych

3. + Władysława, + Olga, + Jan Galant

– czwartek o 16.00: + Maria, + Michał Raczkowscy

– piątek o 16.00: + Kazimiera Sowa

– intencja od wnuczki Justyny z mężem i dziećmi

– niedziela o 10.00: + Alojzy Sowa w 11 rocznicę śmierci

Cisowiec:

– sobota o 16.00: Za parafian

10. Wszystkim życzę miłej i niedzieli i błogosławionego tygodnia.

Relikwie św. Jana Pawła II czekają na nas.