1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzać będę od godz. 9.00.
  2. Jutro rozpoczyna się miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. W Mchawie różaniec będziemy odmawiać codziennie po Mszy Świętej, w niedziele po sumie. W Roztokach Dolnych w dni powszednie i w niedziele po Mszy Świętej. W Cisowcu proszę odmawiać różaniec 20 minut przed Mszą Świętą. Za odmówienie różańca (5 tajemnic) w kościele czy w rodzinie zyskuje się odpust zupełny. Warunki odpustu: stan łaski uświęcającej, Komunia Święta oraz modlitwa w intencjach Ojca Świętego.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, we wtorek świętych Aniołów Stróżów, w czwartek św. Franciszka z Asyżu, w piątek św. Faustyny Kowalskiej.
  4. W sobotę wyruszamy na pielgrzymkę autokarową Na Jasną Górę. Wyjazd o 3.30 sprzed kościoła. W tym dniu nie będzie Mszy Świętej w Cisowcu i nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II zostaje przeniesione na sobotę 13 października.
  5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych i po każdej Mszy Świętej odmówimy różaniec z racji święta MB Różańcowej. Za tydzień też dzieci z klasy III przygotowujące się do I Komunii Świętej otrzymają swoje różańce na sumie o 11.30. Także w przyszłą niedzielę odpust w Lesku – suma o 11.30.
  6. Ksiądz Proboszcz z Baligrodu ogłasza, że od października Msze Święte popołudniowe w niedziele będą o godz. 15.00.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i w piątek o 16.00; w Cisowcu –  w sobotę, 13 października o 16.00.
  8. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 30 – śp. Jana Osękowskiego

7 – śp. Henryka Barniaka

we wtorek: 12 – śp. Rozalii Kaczmar

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Bernadeta Osękowska, Helena Osękowska, Iwona Turkoszw Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska.    O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Bończaka.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 17.00: + Ludwika, + Władysław Siekaniec

– wtorek o 17.00: + Ludwika, + Władysław Siekaniec – intencja od córki i całej rodziny z Olchowej

– środa o 17.00: + Ludwika, + Władysław Siekaniec – intencja od Heleny i Ryszarda Osękowskich

– czwartek o 17.00: + ks. Tomasz Zięba, + Stanisław Zięba

– piątek o 17.00: + Ludwika, + Władysław Siekaniec – intencja od córki i całej rodziny z Olchowej

– niedziela o 8.00: + Aniela, + Ewa Wozderewicz

o 11.30: + Tomasz, + Anna Mazurkiewicz, + Bronisława Osękowska

– poniedziałek o 16.00: + Teodozja, + Franciszek Włodarczyk, + Sabina Michałkiewicz

– piątek o 16.00: O Boże błogosławieństwo dla Doroty i Józefa Dereń w rocznicę ślubu

– niedziela o 10.00: O Boże błogosławieństwo dla Czesławy i Jana Kaczmar z okazji 50 rocznicy ślubu

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia. Na ten czas przyjmijmy Boże błogosławieństwo.