1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych i do odmawiania różańca w rodzinach.
  2. We wtorek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu, w środę              św. Faustyny Kowalskiej, w piątek NMP Różańcowej.
  3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 9.30.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00 i w sobotę  o 13.00 z obrzędem sakramentu małżeństwa; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, środę  i piątek o 16.00; w Cisowcu –  we wtorek i w czwartek o 16.00 oraz w sobotę o 17.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Lucyna Podgórska, Marzena Smyk, Irena Pawłowska; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Franciszka Łuczejko.

– poniedziałek o 17.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Róży MBNP

– wtorek o 17.00: + Antonina Kowalczyk – intencja od kuzyna Józefa Wronowskiego z rodziną z Rybnego

– środa o 17.00: + Antoni Kochan – intencja od rodziny Grodzkich

– czwartek o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od córek Magdy, Wiesławy i Beaty