1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Rano adoracja Najświętszego Sakramentu; w Roztokach Dolnych i po sumie modlitwa różańcowa. Dziś też dzieci z klasy III, przygotowujące się do I Komunii Świętej, otrzymają po sumie różańce.
  2. Zachęcam do licznego udziału w nabożeństwie różańcowym w niedziele po sumie i w dni powszednie po Mszy Świętej o 17.00.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Siostry Faustyny Kowalskiej; w środę wspomnienie NMP Różańcowej.
  4. W naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny na 100-lecie Urodzin Jana Pawła II pod kierunkiem Pani Magdaleny Skowrońskiej i księdza proboszcza. Konkurs został zorganizowany pod hasłem: „ Święty Jan Paweł II w oczach dzieci”. Za tydzień prace dzieci będą wystawione w kościele, a po sumie będą wręczone dyplomy i nagrody uczestnikom konkursu.
  5. Za tydzień będziemy obchodzili Dzień Papieski. Z tej racji będzie zbiórka ofiar do puszki dla stypendystów.
  6. Panom z Róży św. Michała Archanioła dziękuję za ofiarę w kwocie 500 zł na naprawę rzutnika. Bóg zapłać!
  7. Relikwie św. Jana Pawła II w tym tygodniu odwiedziły 4 rodziny.
  8. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w sobotę dwie Msze Święte z obrzędem sakramentu małżeństwa o 14.30 i 15.30; w Roztokach Dolnych – w środę i piątek o 16.00; w Cisowcu – w sobotę      o 17.00.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Urszula Głowa, Magdalena Skowrońska i Angelika Skowrońska; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Roberta Pietrów.

Mchawa:

– niedziela o 10.00: + Anna, + Mikołaj Pasławski

Cisowiec:

– sobota o 17.00: Za parafian

11. Wszystkim życzę miłej i niedzieli i błogosławionego tygodnia.