1. Zapraszam do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych. W Mchawie nabożeństwo          w niedziele po sumie i w dni powszednie po Mszy Świętej o 17.00; w Roztokach Dolnych w dni powszednie i w niedziele po Mszy Świętej.
  2. Za tydzień Dzień Papieski, który będziemy przeżywali pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy!”. Za tydzień też zbiórka ofiar do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00 i w sobotę o 14.00 z obrzędem chrztu świętego; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i czwartek o 16.00;                 w Cisowcu w sobotę o 17.00.
  4. Planowana jest pielgrzymka w sobotę, 19 października do Muzeum Rodziny Ulmów                       w Markowej i do sanktuarium MB Pocieszenia w Jodłówce. Koszt od jednej osoby to 40 zł. Wyjazd w sobotę o 8.30, przewidywany powrót ok. g. 20.00-21.00. Zapisy w zakrystii.
  5. Rocznice śmierci:

we wtorek: 1 – śp. Bronisława Barańskiego

w czwartek: 22 – śp. Michała Chomy

21– śp. Kazimierza Biernasiewicza

w piątek: 30 – śp. Stanisława Gawłowskiego

1. O posprzątanie kościoła proszę: w Mchawie – Panie: Edyta Zięba, Marta Owsianik, Renata Mazurkiewicz. W Roztokach Dolnych – Panie: Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Wichryka.

– poniedziałek o 17.00: + Adolf Pikuła

– wtorek o 17.00: + Barbara, + Władysław Skowrońscy

– środa o 17.00: + Anna, + Władysław Skowrońscy + Maria, + Antoni Ryznar

– czwartek o 17.00: + Bożena Sitko

– piątek o 17.00: + Franciszek, + Jan Guzara

– sobota o 14.00: W intencji dziecka przyjmującego chrzest

– niedziela o 8.00: + Maria, + Anna Górka, + Danuta Więcławek

o 11.30: + Jan Hyleński w 2 rocznicę śmierci

– poniedziałek o 16.00: + Jan, + Genowefa Wichryk – intencja od córki Haliny Drabickiej

– czwartek o 16.00: Za parafian

– niedziela o 10.00: + Anna, + Teresa, + Maria Pietrów

– sobota o 17.00: + Kazimierz Daszyk – intencja od córki Jolanty

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.