1. Dziś przeżywamy XVII Dzień Papieski pod hasłem: „Idźmy naprzód z nadzieją”. Z tej racji wspieramy dziś ofiarą do puszek Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Możemy to uczynić też wysyłając smsa o treści POMOC na numer 74265. W ten sposób wspieramy zdolną młodzież z biedniejszych rodzin.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – bł. Wincentego Kadłubka, we wtorek – bł. Marię Angelę Truszkowską, w środę – św. Jana XXIII, w czwartek – bł. Jana Beyzyma, w piątek – bł. Honorata Koźmińskiego, w sobotę – św. Małgorzatę Marię Alacoque.
  3. W sobotę, 14 października przypada Dzień Nauczyciela. Wyraźmy naszą wdzięczność naszym nauczycielom poprzez modlitwę i serdeczny gest.
  4. W sobotę, 14 października, udajemy się na jednodniową pielgrzymkę do Częstochowy. Będzie to nasze dziękczynienie za 300-lecie koronacji Obrazu MB Częstochowskiej, za 100-lecie objawień fatimskich i za 30-lecie naszej parafii. Wyjazd sprzed kościoła o 4.00. Koszt od jednej osoby to 80 zł. Są jeszcze wolne miejsca.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do czwartku o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i środę o 16.00; w Cisowcu – w sobotę, 21 października o 17.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła  proszę: w Mchawie – Helena Miller, Dorota Miller, Wioletta Antolak; w Roztokach Dolnych – Zofia Syma i Alicja Choma.
  7. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:

we wtorek: 49 – Czesławy i Jana Kaczmar

w piątek: 38 – Eugenii i Józefa Bończak

33 – Krystyny i Leona Pałka

W sobotę: 39 – Elżbiety i Jana Gawłowskich

oraz rocznice śmierci:

we wtorek: 20 – śp. Michała Chomy

19 – śp. Kazimierza Biernasiewicza

w środę: 28 – śp. Stanisława Gawłowskiego

w sobotę: 23 – śp. Piotra Opara

14 – śp. Marii Sydoryk

– poniedziałek o 17.00: + Mirosław Biel w 14 rocznicę śmierci + Leokadia Biel

– wtorek o 17.00: + Maria, + Stanisław Gawłowscy

– środa o 17.00: + Władysław Siekaniec – intencja od syna Czesława

– czwartek o 17.00: + Władysław Siekaniec – intencja od syna Czesława

– niedziela o 8.00: + Michał Stemberski,  + Krystyna Sławińska

o 11.30: + Ks. Prałat Tomasz Kość w 18 rocznicę śmierci

– poniedziałek o 16.00: + Anna Kwiatanowska – intencja od córki Elżbiety z rodziną

– środa o 16.00: + Anna Kwiatanowska – intencja od córki Renaty z rodziną

– niedziela o 10.00: Za parafian

1. Życzę dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na cały tydzień.