1. Dziś Dzień Papieski. Ofiarą do puszek wspieramy zdolną, a biedną młodzież.
  2. W naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny na 100-lecie Urodzin Jana Pawła II pod kierunkiem Pani Magdaleny Skowrońskiej i księdza proboszcza. Konkurs został zorganizowany pod hasłem: „ Święty Jan Paweł II w oczach dzieci”. Do końca miesiąca możemy oglądać prace wystawione w naszym kościele.
  3. W środę Dzień Nauczyciela. Na nabożeństwie różańcowym będziemy się modlili w ich intencji i w intencji pracowników oświaty.
  4. W piątek przypada rocznica święceń biskupich arcybiskupa seniora Józefa oraz 21 rocznica śmierci śp. ks. Tomasza Kościa.
  5. Za tydzień Niedziela Misyjna.
  6. Róży MB Bolesnej i Róży MB Częstochowskiej dziękuję za ofiarę w kwocie 500 zł oraz Róży św. Floriana za ofiarę w kwocie 650 zł na nowe mikrofony bezprzewodowe. Bóg zapłać!
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 16.00; w Cisowcu – w sobotę  o 17.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Halina Miller, Dorota Miller, Wioletta Antolak; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Kazimierza Raczkowskiego.

Mchawa:

– poniedziałek o 17.00: + Aniela Gawłowska – intencja od wnuka Radka z rodziną

– wtorek o 17.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– środa o 17.00: + Henryk Barniak

– czwartek o 17.00: + Józef Koza – intencja od Jana i Barbary Kaleta z rodziną

– piątek o 17.00: + Aniela Gawłowska

– intencja od Małgorzaty i Czesława Mikołajczak

– niedziela o 8.00: + Józef Koza

– intencja od Jana i Barbary Kaleta z rodziną

o 11.30: + Aniela Gawłowska

– intencja od nauczycieli i pracowników NSP w Mchawie

Roztoki Dolne:

– piątek o 16.00: + Kazimiera Sowa

– intencja od syna Marka z wnuczkiem Dawidem

– niedziela o 10.00: + Ryszard Wojtowicz w 19 rocznicę śmierci

Cisowiec:

– sobota o 17.00: Za parafian.

10. Wczoraj odeszła do domu Pana śp. Irena Sitko w 75 roku życia z Roztok Dolnych. Wieczne odpoczywanie racz jej dać , Panie….