1. Zapraszam do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych. W Mchawie nabożeństwo w niedzielę po sumie i w dni powszednie po Mszy Świętej o 17.00; w Roztokach Dolnych we wtorek, czwartek  i w niedzielę po Mszy Świętej o 16.00.
  2. Dziś z okazji Dnia Papieskiego wspieramy ofiarą do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. W poniedziałek Dzień Nauczyciela. W tym dniu modlitwę różańcową ofiarujmy w intencji wszystkich pracowników Oświaty.
  4. W środę rocznica święceń biskupich abpa Józefa Michalika.
  5. W poniedziałek wspominamy św. Małgorzatę Marię Alacoque; we wtorek – św. Teresę od Jezusa; w środę – św. Jadwigę Śląską; w czwartek – św. Ignacego Antiocheńskiego; w piątek – św. Łukasza Ewangelistę i w tym dniu modlimy się za wszystkich pracujących w służbie zdrowia; w sobotę wspominamy bł. ks. Jerzego Popiełuszkę.
  6. Za tydzień będziemy przeżywali Niedzielę Misyjną rozpoczynającą Tydzień Misyjny pod hasłem: „Ochrzczeni i posłani”.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – we wtorek i czwartek o 16.00; w Cisowcu w sobotę, 26 października o 17.00                   z nabożeństwem do św. Jana z Dukli.
  8. W sobotę udamy się na pielgrzymkę do Markowej do Muzeum Rodziny Ulmów i do sanktuarium MB Pocieszenia w Jodłówce. Wyjazd sprzed remizy o 8.30.
  9. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 25 – śp. Piotra Opara

16 – śp. Marii Sydoryk

w środę: 20 – śp. Ks. Prałata Tomasza Kościa

w czwartek: 21 – śp. Stanisławy Cwynar

w piątek: 32 – śp. Anny Stemberskiej

w sobotę: 11 – śp. Barbary Skowrońskiej

w niedzielę: 27 – śp. Stanisława Janków

1. O posprzątanie kościoła proszę: w Mchawie – Panie: Elżbieta Osękowska, Krystyna Kuzio, Beata Siekaniec. W Roztokach Dolnych – Panie: Iwona Bończak, Anna Bończak. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Galanta.

– poniedziałek o 17.00: + Józef Ziemba

– wtorek o 17.00: + Jadwiga Zaremba – intencja od siostry Lucyny

– środa o 17.00: + Czesława Mielnik – intencja od rodziny Wilków z Leska

– czwartek o 17.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– piątek o 17.00: + Franciszek, + Jan Guzara

– niedziela o 8.00: + Emilia, + Antoni Barańscy

o 11.30: + Henryk Barniak w 8 rocznicę śmierci

– wtorek o 16.00:

– czwartek o 16.00:

– niedziela o 10.00: + Alojzy Sowa w 10 rocznicę śmierci

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.