1. Dziś przeżywamy XVIII Dzień Papieski pod hasłem: „Promieniowanie ojcostwa”. Ofiarą do puszek wspieramy Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dziś też przypada Dzień Nauczyciela. Pamiętajmy w swoich modlitwach o naszych nauczycielach i wychowawcach.
  2. W naszej archidiecezji codziennie w jakiejś parafii trwa całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. We wtorek taka całodzienna adoracja przypada w naszej parafii. Rozpocznie się ona Mszą Świętą o 8.00 i zakończy się modlitwą różańcową oraz Mszą Świętą o 17.00. Plan adoracji wywieszony w gablocie i na stronie internetowej.
  3. We wtorek też przypadają rocznice: 40 rocznica wyboru Karola Wojtyły na papieża, 32 rocznica święceń biskupich abpa Józefa Michalika oraz 19 rocznica śmierci śp. Ks. prałata Tomasza Kościa.
  4. W czwartek święto św. Łukasza Ewangelisty. Modlimy się w tym dniu za służbę zdrowia.            W czwartek też przypada 14 rocznica śmierci bpa Stefana Moskwy. W piątek wspomnienie       bł. Ks. Jerzego Popiełuszki.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 17.00, we wtorek o 8.00 i 17.00,     w środę, czwartek i piątek o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i w piątek   o 16.00;    w Cisowcu –  w sobotę o 17.00.
  6. Rocznice śmierci:

w środę: 20 – śp. Stanisławy Cynar

w czwartek: 31 – śp. Anny Stemberskiej

w piątek: 10 – śp. Barbary Skowrońskiej

w sobotę: 26 – śp. Stanisława Janków

w niedzielę: 24 – śp. Anny Skowrońskiej

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Zofia Siekaniec, Eugenia Bończak, Jolanta Skorupska; w Roztokach Dolnych – Ewa Kaczmar i Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Pawła Sowę.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 17.00: + Katarzyna, + Stanisław Gawłowscy

– wtorek o 8.00: + Ks. Prałat Tomasz Kość w 19 rocznicę śmierci

o 17.00: + Stanisław w 15 rocznicę śmierci

– środa o 17.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– czwartek o 17.00:+ Kazimierz Biernasiewicz w 20 rocznicę śmierci

– piątek o 17.00: + Barbara, + Władysław Skowrońscy

– niedziela o 8.00: + Władysław, + Maria, + Piotr Owsianik

o 11.30: + Władysław Chomycz, + Tekla, + Jan Prach, + Aleksandra Antasz

– poniedziałek o 16.00: + Zofia, + Michał Galant

– piątek o 16.00: Za parafian

– niedziela o 10.00: + Maria, + Michał Raczkowscy

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia. Na ten czas przyjmijmy Boże błogosławieństwo.
  2. W tym tygodniu odszedł do Domu Ojca śp. Bronisław Barański w wieku 77 lat. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…