1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach różańcowych i do odmawiania różańca w rodzinach.
  2. We wtorek wspomnienie św. Jana XXIII, w środę bł. Honorata Koźmińskiego, w czwartek św. Małgorzaty Marii Alacoque,            w sobotę św. Teresy od Jezusa.
  3. W piątek przypada Dzień Nauczyciela. W tym dniu modlitwę różańcową ofiarujemy w intencji wszystkich nauczycieli                   i pracowników Oświaty oraz za zmarłych nauczycieli.
  4. Za tydzień w niedzielę – Dzień Papieski oraz 44 rocznica wyboru Karola Wojtyły na papieża i zbiórka do puszek dla stypendystów Dzieła Nowego Tysiąclecia.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00 i w sobotę  o 14.00 z obrzędem sakramentu małżeństwa; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, środę i piątek o 16.00; w Cisowcu –  we wtorek i w czwartek o 16.00 oraz w sobotę o 17.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Bożena Bober, Ewa Mołczan, Halina Mazurkiewicz; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Kaczmar.

– poniedziałek o 17.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Małgorzaty i Grzegorza Urban z rodziną

– wtorek o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od Grażyny i Marka Owsianik

– środa o 17.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Renaty i Witolda Mazurkiewicz

– czwartek o 17.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– piątek o 17.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Róży św. Faustyny

– sobota o 14.00: W intencji nowożeńców

– niedziela o 8.00: + ks. Prałat Tomasz Kość w 23 rocznicę śmierci

o 11.30: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Bożeny i Stanisława Indyk z okazji 40 rocznicy ślubu

– poniedziałek o 16.00: + Mikołaj Pietrów – intencja od Piotra Kaczmara

– środa o 16.00: + Michał Kaczmar – intencja od Stanisławy i Stanisława Dudek

– piątek o 16.00: + Mikołaj Pietrów – intencja od Anny Kaczmar

– niedziela o 10.00: + Mikołaj Pietrów – intencja od Stanisławy i Stefana Kaczmar

– wtorek o 16.00: + Ryszard Kowalski – intencja od Agaty i Adama Pomykała z rodziną

– czwartek o 16.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Marty Baran z rodziną

– sobota o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Marii i Henryka Glazer z rodziną

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.