1. Przeżywamy dziś Dzień Papieski i wspieramy Fundację Dzieła Nowego Tysiąclecia. Dziś też rocznica święceń biskupich abpa seniora Józefa Michalika.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, we wtorek święto św. Łukasza Ewangelisty, w środę bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, w czwartek św. Jana Kantego, w piątek bł. Jakuba Strzemię, w sobotę św. Jana Pawła II.
  3. We wtorek z racji święta św. Łukasza – na nabożeństwie różańcowym będziemy się modlić w intencji Służby Zdrowia.       W sobotę odpust ku czci św. Jana Pawła II w Średniej Wsi – suma o 11.00.
  4. Za tydzień Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Modlitw za Misje.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od wtorku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – w środę i piątek o 16.00; w Cisowcu –  we wtorek i w czwartek o 16.00 oraz w sobotę o 17.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Grażyna Zięba, Magdalena Drzazga, Marta Owsianik; o wykoszenia trawy na całym cmentarzu proszę Panów; Stanisław Kurek, Bartłomiej Mordarski, Grzegorz Głowa, Bogusław Urban, Marek Osękowski, Janusz Ukleja, Piotr Uklej, Henryk Kawałek, Wiesław Obrzut, Leszek Zaremba; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak, Anna Bończak. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Kaczmar.

– wtorek o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od Marii i Edwarda Pelc

– środa o 17.00: + Antonina, + Stanisław Podgórscy

– czwartek o 17.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Franciszki Wdowiak z rodziną

– piątek o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od Bogumiły i Ryszarda Mycio

– niedziela o 8.00: + Tomasz, + Katarzyna Zaremba – intencja od syna Józefa z rodziną

o 11.30: + Barbara, + Władysław Skowrońscy – intencja od córki Zofii z rodziną

– środa o 16.00: + Michał Kaczmar – intencja od Krystyny i Józefa Podsobińskich

– piątek o 16.00: + Mikołaj Pietrów – intencja od Ireny z Krosna

– niedziela o 10.00: + Anna, + Jan Choma

– wtorek o 16.00: + Ryszard Kowalski – intencja od rodziny Masłyk z Cisowca

– czwartek o 16.00: + Ryszard Kowalski – intencja od rodziny Masłyk z Cisowca

– sobota o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od rodziny Masłyk z Cisowca

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.