1. Jutro przypada święto św. Łukasza, Ewangelisty – modlimy się w intencji służby zdrowia. We wtorek wspomnienie bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, w środę św. Jana Kantego, w czwartek bł. Jakuba Strzemię, w piątek św. Jana Pawła II, w sobotę św. Józefa Bilczewskiego. W piątek odpust ku czci św. Jana Pawła II w Średniej Wsi – suma o 11.00.
  2. W przyszłą niedzielę – Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny pod hasłem: „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy”.
  3. Pod chórem znajdują się karteczki na wypominki. Proszę także      o uporządkowanie cmentarzy przed Uroczystością Wszystkich Świętych.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, czwartek      i piątek o 16.00; w Cisowcu w sobotę o 17.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Eugenia Szeliga, Justyna Szeliga, Eugenia Podgórska; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk, Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Grzegorza Choma.

– poniedziałek o 17.00: + Władysław Kochanowski – intencja od córki Krysi z mężem

– wtorek o 17.00: + Piotr Skowroński – intencja od Barbary i Janusza Sadowskich

– środa o 17.00: + Piotr Skowroński – intencja od Joanny i Mariusza Trześniowskich

– czwartek o 17.00: + Władysław Kochanowski – intencja od córki Krysi z rodziną

– piątek o 17.00: + Piotr Skowroński – intencja od Jakuba Trześniowskiego z rodziną

– niedziela o 8.00:  + Piotr Skowroński – intencja od Renaty, Witolda i Adriany Mazurkiewicz

o 11.30: + Władysław Kochanowski – intencja od Bronisławy Osękowskiej, Krystyny i Edwarda Kuzio

– poniedziałek o 16.00: + Edward Karpiński – intencja od Jana i Janusza Wronowskich z Rybnego

– czwartek o 16.00: + Edward Karpiński – intencja od Anny i Józefa Wronowskich z Rybnego

– piątek o 16.00: + Edward Karpiński – intencja od Pani Doktor i Pracowników Ośrodka Zdrowia w Baligrodzie

–  niedziela o 10.00: + Anna, + Jan Choma

– sobota o 17.00: + Edward Karpiński – intencja od nauczycieli i pracowników NSP w Mchawie

7.Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.