1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny, który będziemy przeżywali pod hasłem: „Pełni Ducha i posłani”. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na misje.
  2. Jutro wspomnienie św. Jana Pawła II. Odpust w Średniej Wsi – suma odpustowa o 11.00. W środę wspomnienie bł. Jana Wojciecha Balickiego.
  3. W najbliższą sobotę, 27 października, o godz. 15.00 w Cisowcu odbędzie się uroczyste wprowadzenie relikwii św. Jana z Dukli, patrona tamtejszej świątyni. Wprowadzenia relikwii dokona Ojciec Gwardian i Kustosz Sanktuarium św. Jana z Dukli. Zapraszam wszystkich na tę uroczystość.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i w piątek o 16.00; w Cisowcu –  w sobotę o 15.00.
  5. Na stoliku wystawione są karteczki na wypominki.
  6. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 31 – śp. Augustyna Zabawskiego

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Aneta Biernasiewicz, Marzena Kępczyk i Justyna Pelc; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak i Anna Bończak.  O posługę kościelnego proszę Pana Krzysztofa Lubińskiego.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 17.00: + Anna, + Antoni Kochan

– wtorek o 17.00: + Bazyli, + Tadeusz Romaniszyn

– środa o 17.00: + Katarzyna, + Jan Osękowscy

– czwartek o 17.00: O Boże błogosławieństwo dla Józefy Wołoszyn z okazji 70 Urodzin – intencja od męża i dzieci

– piątek o 17.00: O Boże błogosławieństwo dla Sylwii i Zenona Gawłowskich oraz ich dzieci z okazji rocznicy ślubu

– niedziela o 8.00: + Józef Gawłowski

o 11.30: + Jan, + Wilhelm Hyleński – intencja od Marii i Jana Mycio

– poniedziałek o 16.00: Za parafian

– piątek o 16.00: Za parafian

– niedziela o 10.00: + Maria, + Stanisław, + Maria Sydoryk – intencja od Czesławy Kusiak

+ Stanisława Cynar – intencja od Bronisława Cynar

– sobota o 15.00:  Za parafian

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia. Na ten czas przyjmijmy Boże błogosławieństwo.