1. Od wtorku, 17 grudnia, przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Narodzenia Pańskiego.
  2. Spowiedź adwentowa w naszej parafii będzie jutro od 15 do 17, w Roztokach Dolnych od 16 do 17. We wtorek spowiedź             w Bezmiechowej i Jankowcach od 15 do 17; w środę w Średniej Wsi od 14.30 do 16.30; w czwartek w Hoczwi od 15 do 17,         w piątek w Baligrodzie od 11 do 13 i od 15 do 17, w sobotę         w Lesku od 8.30 do 18.00 z przerwą od 12 do 14.
  3. Zachęcam do uczestnictwa w Roratach i zapraszam dzieci          z lampionami.
  4. W niedzielę na sumie dotrze do naszej parafii przez harcerzy światło betlejemskie. Weźmy ze sobą świece i dotrzymajmy to światło do wieczerzy wigilijnej.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek         o 17.30, we wtorek, środę czwartek i piątek o 18.00;                   w Roztokach Dolnych – w niedzielę o 10.00; w Cisowcu  –           w sobotę o 18.30.
  6. Rocznice śmierci:

– w poniedziałek: 3 – śp. Grzegorza Sitko

1 – śp. Aleksandra Sarneta

– w środę: 10 – śp. Władysława Skowrońskiego

– w niedzielę: 17 – śp. Anastazji Przykania

9 – śp. Mariana Kita

• Dziękuję za posprzątanie kościoła. Do sprzątania w sobotę na godz. 9.00 oraz o pomoc w przygotowaniu szopki i ubraniu choinek proszę Panie: w Mchawie – Zofia Siekaniec, Eugenia Bończak, Małgorzata Kaczmar, Aneta Biernasiewicz, Marzena Kępczyk, Bogumiła Pelc. Proszę też panów z tych domów do pomocy; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Kaczmara.
  • Intencje mszalne:

– poniedziałek o 17.30: + Katarzyna Podgórska,

+ Bronisława, + Józef Zawilińscy

– wtorek o 18.00: + Kamilek Mazurkiewicz

–  środa o 18.00: + Czesława, + Władysław, + Jerzy Szybowscy

– czwartek o 18.00: + Jan, + Tekla Osieccy

– piątek o 18.00: + Maria Piekutowska

– intencja od Damiana z rodziną

– niedziela o 8.00: + Barbara, + Władysław Skowrońscy

o 11.30: + Arkadiusz Siekaniec