1. Od jutra przygotowujemy się bezpośrednio do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. W tym czasie Kościół szczególnie przyzywa przyjścia Zbawiciela śpiewając Wielkie Antyfony.
  2. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw w intencji rodzin.
  3. Spowiedź adwentowa w naszej parafii będzie w czwartek w godzinach od 15.00 do 17.00, w Roztokach Dolnych od 16.00 do 17.00. W tym też dniu od godziny 8.30 będę odwiedzał chorych  w domach.
  4. Ze względu na spowiedzi w dekanacie Msze Święte w tym tygodniu będą w różnych godzinach: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek i środę o 18.00, w czwartek i piątek o 17.30; w Roztokach Dolnych – w niedzielę o 10.00; w Cisowcu – w sobotę o 18.30.
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Sylwia Dwojak z Cisowca i Paweł Andrzej Czernik z Krzeszowic– zapowiedź I.
  6. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie, które złożyli Państwo: Zofia i Tadeusz Siekaniec, Alicja Gawłowska, Anna i Zdzisław Herbetko, Wanda i Władysław Mazurkiewicz, Czesława i Bogdan Drzazga, Aniela i Antoni Osękowscy, Renata i Leszek Przybyłowscy, Henryka i Grzegorz Worona, Alina i Jerzy Pastuszak, Sylwia i Zenon Gawłowscy, Elżbieta i Jan Gawłowscy, Eugenia i Bronisław Szeliga, Sylwia i Paweł Czernik. Pani Alicji Gawłowskiej dziękuję też za ofiarę na potrzeby kościoła.
  7. Rocznice śmierci:

we wtorek: 9 – śp. Władysława Skowrońskiego

w sobotę: 16 – śp. Anastazji Przykania

8 – śp. Mariana Kity

1. O posprzątanie kościoła i ubranie choinek oraz szopki w tym tygodniu proszę: w Mchawie, w sobotę o 9.00 – Małgorzata Zięba, Ewa Osękowska, Irena Osękowska, Elżbieta Bilanycz, Janina Ryznar, Irena Osękowska. Proszę o przybycie też panów z tych domów; w Roztokach Dolnych – Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska, Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Pelca.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00: + Jan Szybowski – gregorianka

– wtorek o 18.00: + Jan Szybowski – gregorianka

– środa o 18.00: + Władysław, + Barbara Skowrońscy

– czwartek o 17.30: + Władysław, + Jan, + Michał, + Piotr, + Maria Owsianik

– piątek o 17.30: + Tadeusz Kaleta

– niedziela o 8.00: + Władysław Owsianik

o 11.30: + Anna, + Michał Herbetko

– niedziela o 10.00: + Marian, + Tekla Kita

– sobota o 18.30: + Kamilek Mazurkiewicz

1. Życzę owocnej spowiedzi adwentowej, miłej niedzieli i dobrego tygodnia.