1. Dziś w naszej parafii przeżywamy Uroczystość I Komunii Świętej dzieci z klasy III. Po raz pierwszy przyjmą Pana Jezusa do swego serca: Ola Chorzępa, Karol Siekaniec, Dawid Święch, Sylwek Zaremba z Mchawy, Judyta Galant z Roztok Dolnych, Karol Masłyk z Cisowca, Tymek Demko, Julia Sadowska i Kacper Tokarz z Baligrodu.
  2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele Tydzień Biblijny. Zachęcam do częstszego czytania Pisma Świętego.
  3. W poniedziałek święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba, w środę Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski. Jest to też dzień imienin bpa Stanisława Jamrozka – otoczmy jego osobę naszymi modlitwami.
  4. Za tydzień Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Za tydzień też zmiana tajemnic różańcowych.
  5. We wtorek dzieci pierwszokomunijne i dzieci z naszej szkoły udadzą się na pielgrzymkę do Łańcuta, gdzie będą miały Mszę Świętą w łańcuckiej farze i zwiedzą zamek. Wyjazd o 7.00 rano sprzed szkoły.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 18.00, we wtorek o 19.00, w środę, czwartek i piątek o 18.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 17.00, w Cisowcu – w sobotę            o 18.00.
  7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Kamil Pastuszak   z Mchawy i Judyta Urban          z Mchawy – zapowiedź I.
  8. Rocznice śmierci:

w środę: 14  – śp. Piotra Owsianika

1. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Helena Osękowska, Bernadeta Osękowska, Iwona Turkosz; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę pana Józefa Galanta.

– poniedziałek o 18.00: Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

– wtorek o 19.00: + Piotr Owsianik w 14 rocznicę śmierci

– środa o 18.00: + Katarzyna Podgórska – intencja od wnuków Dawida, Moniki, Kasi, Martyny,

Michała