1. W całym Kościele trwa Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem. Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym w świecie na każdy dzień.
  2. W liturgii tego tygodnia wspominamy: we wtorek – św. Franciszka Salezego, wybitnego pisarza, patrona dziennikarzy i prasy katolickiej; w czwartek – świętych Tymoteusza i Tytusa, uczniów św. Pawła; w piątek – bł. Jerzego Matulewicza, odnowiciela zakonu Marianów i biskupa wileńskiego; w sobotę – św. Tomasza z Akwinu, najwybitniejszego filozofa i teologa w dziejach kultury europejskiej.
  3. W niedzielę, 29 stycznia, po sumie zapraszam dzieci z klasy III i ich rodziców na plebanię w celu pobrania miary na stroje komunijne. Rodziców proszę o wzięcie ze sobą pieniążków na zapłacenie zaliczki za stroje komunijne.
  4. Msze Święte w tym tygodniu będą: w Mchawie – w poniedziałek i wtorek o 17.00; w Roztokach Dolnych – w niedzielę o 10.00 i w Cisowcu w sobotę o 17.00.
  5.  Bóg zapłać za ofiarę na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Bronisława i Stanisław Siekaniec, Kamila i Radosław Gawłowscy.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym
    tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Bronisław Barański, Józef Zabawski i Czesław Gawłowski; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Lubińska i Sylwia Sowa.
  7.  W tym tygodniu przypada:
    – w piątek: 43 rocznica ślubu Łucji i Stanisława Chomycz
    27 rocznica ślubu Lucyny i Zbigniewa Podgórskich
    oraz:
    – w poniedziałek: 29 rocznica śmierci śp. Marii Gawłowskiej
    – we wtorek: 23 rocznica śmierci śp. Józefa Skowrońskiego
    – w środę: 9 rocznica śmierci śp. Emila Chałanicz
    – w czwartek: 29 rocznica śmierci śp. Mariana Barańskiego
    – poniedziałek o 17.00: O Boże błogosławieństwo dla Katarzyny Zięba z okazji 18 Urodzin
    – wtorek o 17.00: Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty i Jana Zięba z okazji 20 rocznicy ślubu
    Cisowiec w sobotę o 17.00: Za parafian
    – niedziela o 8.00: + Władysław Fedorowiat
    o 11.30: + Władysław Dybaś
    Roztoki D. o 10.00: + Karolina, + Józef Główczyk
  9. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia, a dzieciom i młodzieży udanego wypoczynku na feriach.