1. W czwartek, 25 stycznia, Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  2. Dziś dzieci z naszej szkoły podstawowej biorą udział w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Wołkowyi.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w przyszłą niedzielę o 8.00 i 11.30; w Roztokach Dolnych – w niedzielę o 10.00w Cisowcu w sobotę o 17.00.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła  w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Katarzyna Gawłowska, Barbara Koza, Elżbieta Chomycz; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk i Czesława Kusiak. O posługę kościelnego proszę Pana Dariusza Sawka.
  5. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Irena i Marek Osękowscy, Zofia i Jan Pawłowscy, Czesław Zabawski, Stanisław Osękowski, Krystyna i Edward Kuzio, Łucja i Zenon Skowrońscy, Maria i Władysław Owsianik, Roman Pawłowski, Stanisława Osękowska, Teresa i Jan Osękowscy, Małgorzata i Jan Zięba, Bronisław Zięba, Bronisława Osękowska, Czesława i Bogdan Drzazga, Józefa i Bronisław Wołoszyn, Barbara i Józef Koza, Katarzyna Podgórska.
  6. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:

– w sobotę: 44 – Łucji i Stanisława Chomycz

28 – Lucyny i Zbigniewa Podgórskich

oraz rocznice śmierci:

– w poniedziałek: 14 – śp. Jana Kaczmara

– we wtorek: 30 – śp. Marii Gawłowskiej

– w środę: 24 – śp. Józefa Skowrońskiego

– w czwartek: 10 – śp. Emila Chałanicz

– w piątek: 30 – śp. Mariana Barańskiego

– niedziela o 8.00: 1. O Boże błogosławieństwo dla Heleny Osękowskiej z okazji 50 Urodzin

1.                               2.  + Zofia Dybaś

o 11.30: + Zofia Mazurkiewicz

– niedziela o 10.00: + Zofia, + Michał Galant

– sobota o 17.00: O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Cisowca

1. Wszystkim życzymy miłej niedzieli a Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.