1. Dziś Niedziela Słowa Bożego. Z tej racji zachęcam wszystkich do czytania Pisma Świętego.
  2. W środę Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. W tym tygodniu z wizytą duszpasterską odwiedzę mieszkańców Mchawy: w poniedziałek od Państwa Agaty i Grzegorza  Stemberskich do Państwa Michaliny i Leszka Korab; we wtorek od Państwa Justyny i Marcina Pelc do Państwa Barbary i Bogumiła Herbetko; w środę od Państwa Lucyny i Tadeusza Borowy do Państwa Zofii i Jana Pawłowskich; w czwartek od Państwa Czesławy i Bronisława Bończak do Państwa Eugenii i Bronisława Szeliga; w piątek od Państwa Eugenii i Mariana Podgórskich do Państwa Teresy i Józefa Zabawskich; w sobotę od Państwa Małgorzaty i Czesława Gawłowskich do Państwa Kamili                 i Radosława Gawłowskich. Początek kolędy codziennie od 10.00.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku           do piątku o 17.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Kazimiera Gawłowska, Alicja Gawłowska, Alicja Gawłowska; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń, Danuta Bolesławska. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Syma.

– poniedziałek o 17.00: + Antonina Kowalczyk – intencja od wnuczki Ani z rodziną

– wtorek o 17.00: + Antonina Kowalczyk – intencja od rodziny Gugała

– środa o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od Aleksandry i Tadeusza Owsianik

– czwartek o 17.00: + Antonina Kowalczyk – intencja od syna Zbigniewa z żoną

– piątek o 17.00: + Antonina Kowalczyk – intencja od pracowników Bieszczadzkiego Parku Narodowego

– niedziela o 8.00: + Wanda Mycio – intencja od Marty i Roberta Owsianik

o 11.30: + Antoni, + Anna, + Antoni Kochan

– niedziela o 10.00: + Mikołaj Pietrów – intencja od siostry Rozalii z rodziną

– sobota o 17.00: + Stefan Masłyk – intencja od Agnieszki i Krzysztofa Gac z rodziną

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli, błogosławionego tygodnia i owocnego czytania Pisma Świętego.