1. Dziś Niedziela Słowa Bożego. Niech będzie dla nas zachętą, abyśmy częściej powracali do lektury Pisma Świętego.
  2. W poniedziałek wspomnienie św. Anieli Merici; we wtorek      św. Tomasza z Akwinu; w czwartek bł. Bronisława Markiewicza; w piątek św. Jana Bosko.
  3. W sobotę zapraszam na nabożeństwo ku czci św. Jana Pawła II do kościoła parafialnego na godzinę 17.00.
  4. W przyszłą niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Jest to też Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się w intencji osób życia konsekrowanego i o powołania zakonne. Na każdej Mszy Świętej poświęcenie gromnic. Za tydzień też zmiana tajemnic różańcowych.
  5. W tym tygodniu zakończyła się Wizyta Duszpasterska w naszej parafii. Wszystkim bardzo dziękuję za życzliwe przyjęcie mnie, za gościnność i ofiary złożone z tej okazji. Bóg zapłać!
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 17.00; w Roztokach Dolnych – we wtorek o 16.00;        w Cisowcu – w sobotę o 16.00.
  7. Rocznice śmierci:

– w czwartek: 8 – śp. Zofii Galant

6 – śp. Jadwigi Karpińskiej

– w sobotę: 31 – śp. Anny Romaniszyn

• Dziękuję za posprzątanie kościoła. o tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Stanisława Gaber, Marzena Maciosz, Czesława Baryła; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Kaczmara.
  • Intencje mszalne:

Mchawa:

– poniedziałek o 17.00: + Maria Piekutowska

– intencja od Ireny Nebesio z rodziną

– wtorek o 17.00: + Katarzyna, + Jan Osękowscy

– środa o 17.00: + Maria Piekutowska

– intencja od Doroty i Zenona Sydorczak

– czwartek o 17.00: + Jadwiga Karpińska w 6 rocznicę śmierci

– piątek o 17.00: + Maria Piekutowska

– intencja od chrześniaczki Janiny z rodziną

– sobota o 17.00: W intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Katarzyna, + Józef Osękowscy

o 11.30: + Artur Mycio w 1 rocznicę śmierci

– intencja od rodziców

Roztoki Dolne:

– wtorek o 16.00: + Anna, + Michał Kwiatanowscy

– niedziela o 10.00: + Maria, + Michał Raczkowscy

Cisowiec:

– sobota o 17.00: Za parafian

1.  Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.