1. W tym tygodniu zakończenie nabożeństw różańcowych. Również w tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał w czwartek od godziny 9.00.
  2. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w Mchawie o 8.00 i 11.30 z procesją na cmentarz. W Roztokach Dolnych o 9.30 z procesją na cmentarz. W Cisowcu Msza Święta i procesja na cmentarz w czwartek o 15.00. W piątek ze względu na uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. W sobotę Dzień Zaduszny. W Mchawie Msza Święta i procesja na cmentarz o 9.00; w Roztokach Dolnych o 11.00.    O godzinie 15.00 koronka do Bożego miłosierdzia i modlitwy za zmarłych w Kielczawie na cmentarzu. W Cisowcu Msza Święta o 17.00.
  4. W Uroczystość Wszystkich Świętych oraz Dzień Zaduszny wierni mogą zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami, który może być ofiarowany za zmarłych, za pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy oraz odmówienie tam Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz jakiejkolwiek modlitwy w intencjach Ojca Świętego. W listopadzie można codziennie zyskiwać odpusty za zmarłych, nawiedzając pobożnie cmentarz, gdzie należy odmówić Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz dowolną modlitwę za zmarłych i modlitwę w intencjach Ojca Świętego. W dniach od 1 do 8 listopada odpust jest zupełny, zaś w pozostałych dniach odpust cząstkowy.
  5. Ze względu na to, że w pierwszą sobotę miesiąca wypada Dzień Zaduszny – nabożeństwo do św. Jana Pawła II będzie w sobotę, 9 listopada o 17.00.
  6. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek i środę o 16.00, w piątek o 8.00 i 11.30, w sobotę o 9.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, środę o 15.00, w piątek o 9.30, w sobotę o 11.00; w Cisowcu w czwartek o 15.00 i w sobotę o 17.00.
  8. Wypominki będą wyczytywane: w Mchawie od poniedziałku, 4 listopada w dni powszednie do końca listopada; w Roztokach Dolnych od 3 listopada w niedziele i dni powszednie do końca listopada; w Cisowcu we wszystkie soboty listopada.
  9. Rocznice śmierci:

– we wtorek: 26 – śp. Tekli Kaczmar

– w sobotę: 13 – śp. Mieczysława Komady

– w niedzielę: 1 – śp. Zofii Marczyk

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie w czwartek i sobotę – Grażyna Lassak, Maria Pietrów, Lucyna Borowy; w Roztokach Dolnych w czwartek i sobotę – Sylwia Sowa i Elżbieta Lubińska. O posługę kościelnego proszę Pana Stefana Kaczmara.

– poniedziałek o 16.00: + Irena, + Edward, + Bronisław Kras

– wtorek o 16.00: + Czesława Mielnik – intencja od Zofii i Józefa Ustianowskich

– środa o 16.00: + Czesława Mielnik – intencja od sąsiadów z Baligrodu

– piątek o 8.00: Za parafian

o 11.30: Za zmarłych

– sobota o 9.00: Za zmarłych

– niedziela o 8.00: Za parafian

o 11.30: Za zmarłych

– poniedziałek o 15.00: + Stanisław, + Maria, +Maria Sydoryk, + Stanisława, + Stanisław Cynar

– środa 15.00: + Marek Skrzyński

– piątek o 9.30: Za zmarłych

– sobota o 11.00: Za zmarłych

– niedziela o 10.00: Za zmarłych

– czwartek o 15.00: + Józef, + Janina, + Ryszard Jarema

– sobota o 17.00: Za zmarłych

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.