1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele Powszechnym Tydzień Misyjny, który będziemy przeżywać pod hasłem: „Ochrzczony to znaczy posłany”.
  2.  Zbliża się listopad, miesiąc poświecony modlitwie za zmarłych. Przy wyjściu ze świątyni zostały wystawione karteczki wspominkowe, na których możemy wypisać imiona naszych zmarłych, których pragniemy polecać Bożemu miłosierdziu we wspólnej modlitwie. Za zmarłych wypisanych na karteczkach wspominkowych zostanie odprawionych 14 Mszy Świętych: w Mchawie – 1 listopada o 11.30, 2 listopada o 9.00 i 17.00, 3 listopada o 17.00, 4 listopada o 17.00; w Roztokach Dolnych – 2 listopada o 11.00, 4 listopada o 16.00, 8 listopada o 16.00, 17 listopada o 16.00, 21 listopada o 16.00; w Cisowcu – 29 października o 16.00, 5 listopada o 16.00, 12 listopada o 16.00, 26 listopada o 16.00. Bardzo proszę o uporządkowanie cmentarza.
  3. W poniedziałek przypada wspomnienie liturgiczne bł. Jana Wojciecha Balickiego, spowiednika i rektora Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu. W tym dniu ucałujemy relikwie bł. Jana. W piątek zaś przypada święto świętych Apostołów: Szymona i Judy Tadeusza.
  4.  Za tydzień w niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła. W tym dniu Msze Święte według nowego czasu – w nocy z soboty na niedzielę cofamy wskazówki zegara o jedną godzinę.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych: w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek o 16.00 oraz w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę o 16.00. W Cisowcu po Mszy Świętej odbędzie się procesja żałobna na cmentarz i modlitwy za zmarłych.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Tomasz Herbetko, Bogumił Herbetko i Jerzy Pastuszak; w Roztokach Dolnych – Czesława Kaczmar i Anna Kaczmar. Państwu Ewie i Januszowi Ukleja dziękuję za ofiarę na potrzeby kościoła.
  7. W tym tygodniu przypada:
    – w poniedziałek: 29 rocznica ślubu Małgorzaty i Czesława Gawłowskich
    1 rocznica ślubu Justyny i Marcina Olech
    – we wtorek: 30 rocznica ślubu Grażyny i Stanisława Lassak
    18 rocznica ślubu Marty i Roberta Owsianik
    – w środę: 17 rocznica ślubu Marii i Marka Janusz
    – w czwartek: 32 rocznica ślubu Janiny i Tadeusza Ryznar
    15 rocznica ślubu Sylwii i Zenona Gawłowskich
    – w piątek: 27 rocznica ślubu Łucji i Zenona Skowrońskich
    oraz:
    – w sobotę: 23 rocznica śmierci śp. Tekli Kaczmar
  8.  Intencje mszalne: