1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż na ten miesiąc są następujące: Aby język serca i dialogu przeważał zawsze nad językiem oręża oraz: Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. W przyszłą niedzielę 100 rocznica odzyskania Niepodległości. Udekorujmy nasze domy flagami. Na sumie główna uroczystość jubileuszowa. We Mszy Świętej wezmą uczniowie naszej szkoły z pocztem sztandarowym, a po Mszy Świętej przedstawią akademię z okazji 100-lecia Niepodległości, w czasie której będziemy śpiewali pieśni patriotyczne. Serdecznie wszystkich zapraszam.
  3. Kartki wspominkowe będą odczytywane w dni powszednie po Mszy Świętej.
  4. Zaczyna się okres grzewczy. Proszę o składanie ofiar na ogrzewanie w kwocie 100 zł od rodziny. Można wpłacać w ratach.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 16.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i wtorek o 15.00; w Cisowcu –  w sobotę o 17.00.
  6. Rocznice śmierci:

w poniedziałek: 17 – śp. Rozalii Wołoszyn

w piątek: 19 – śp. Rozalii Pelc

w niedzielę: 23 – śp. Antoniego Urbana

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Henryka Wołoszyn, Eugenia Szeliga, Justyna Szeliga; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa i Elżbieta Lubińska. O posługę kościelnego proszę Pana Władysława Wichryka.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 16.00: Za zmarłych

– wtorek o 16.00: Za zmarłych

– środa o 16.00: Za zmarłych

– czwartek o 16.00: Za zmarłych

– piątek o 16.00: + Rozalia, + Piotr Owsianik

– niedziela o 8.00: + Władysław Osękowski

o 11.30: Za Ojczyznę i poległych w obronie Ojczyzny

– poniedziałek o 15.00: Za zmarłych

– wtorek o 15.00: Za zmarłych

– niedziela o 10.00: Za parafian

– sobota o 17.00: Za zmarłych

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia.