1. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w Mchawie o 8.00 i 11.30. Po sumie procesja żałobna na cmentarz i modlitwy za zmarłych. W Roztokach Dolnych Msza Święta o 9.45 i po Mszy Św. procesja żałobna na cmentarz oraz modlitwy za zmarłych.
  2.  W środę Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Św. w Mchawie o 9.00 i 17.00; procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych po Mszy Św. o 9.00. W Roztokach Dolnych msza Święta o 11.00 i procesja na cmentarz oraz modlitwy za zmarłych. W Kielczawie modlitwy za zmarłych na tamtejszym cmentarzu o godz. 16.00.
  3.  W dniach od 1 do 8 listopada, każdorazowo odwiedzając cmentarz i odmawiając modlitwę za zmarłych, możemy uzyskać dla nich odpust zupełny, czyli darowanie doczesnej kary za grzechy odpuszczone już co do winy. Dla zyskania odpustu należy być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą, wzbudzić akt wyzbycia się jakiegokolwiek przywiązania do grzechu oraz pomodlić się w intencjach papieskich. W pozostałe dni listopada zyskujemy odpust cząstkowy.
  4.  W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek Miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie. W godzinach przedpołudniowych odwiedzę chorych z posługą sakramentalną.
  5.  Od 1 listopada rozpoczniemy Nowennę do sw. Jana Pawła II przed Uroczystym wprowadzeniem Relikwii w dniu 13 listopada o godz. 11.30. W uroczystość Wszystkich Świętych ta nowenna będzie po Mszy Św. o 8.00 rano, w Dniu Zadusznym po Mszy wieczornej o 17.00, w dni powszednie po Mszy Św. wieczornej a w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Świętej. Weźmy liczny udział w tej nowennie.
  6.  Za tydzień adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  7.  W dniu 19 listopada, w sobotę, planowana jest jednodniowa pielgrzymka na Jasną Górę. Koszt od jednej osoby to 75 zł. Zapisy u księdza proboszcza. Przy zapisie podajemy imię i nazwisko, adres oraz PESEL i wpłacamy gotówkę.
  8.  Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: w poniedziałek o 17.00, we wtorek o 8.00 i 11.30, w środę o 9.00 i 17.00, w czwartek i piątek o 17.00; w Roztokach Dolnych: w poniedziałek o 16.00, we wtorek o 9.45, w środę o 11.00, w piątek o 16.00 i w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę o 16.00.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Tomasz Gawłowski, Jan Gawłowski i Józef Pietrów; w Roztokach Dolnych – Iwona Bończak i Anna Bończak.
  10.  W tym tygodniu przypada:
    – w środę: 10 rocznica śmierci śp. Mieczysława Komady
    – w piątek: 20 rocznica śmierci śp. Jana Symy
    – w sobotę: 15 rocznica śmierci śp. Rozalii Wołoszyn
  11.  Intencje mszalne:
    – poniedziałek o 17.00: + Anna Siekaniec – intencja od Czesławy i Bronisława Bończak
    Roztoki D. o 16.00: + Władysława Galant – intencja od Haliny i Wiesława Wandycz z Hoczwi
    – wtorek o 8.00: Za parafian
    o 11.30: Za zmarłych
    Roztoki D. o 9.45: + Władysława Galant – intencja od córki Doroty z rodziną
    – środa o 9.00: Za zmarłych
    o 17.00: Za zmarłych
    Roztoki D. o 11.00: Za zmarłych
    – czwartek o 17.00: Za zmarłych
    – piątek o 17.00: Za zmarłych
    Roztoki D. o 16.00: Za zmarłych
    Cisowiec w sobotę o 16.00: Za zmarłych
    – niedziela o 8.00: + Maria, + Marian, + Janusz Barańscy
    o 11.30: + Michał, + Tekla Kaczmar
    Roztoki D. o 10.00: + + Katarzyna, + Jan Kwiatanowscy
  12.  Życzę wielu Bożych łask wszystkim obchodzącym urodziny
    i imieniny. Zmarłych pragniemy polecać Bożemu miłosierdziu.