1. Dzisiaj świętujemy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości. Jest za co Panu Bogu i Królowej Polski podziękować. Niech każdy z nas dzisiaj gorliwie modli się za naszą Ojczyznę.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek św. Jozafata; we wtorek – Pierwszych męczenników Polski: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna; w piątek – wspomnienie MB Ostrobramskiej; w sobotę – św. Elżbiety Węgierskiej.
  3. We wtorek przypada 54 rocznica śmierci ordynariusza naszej diecezji – bpa Franciszka Bardy, a w przyszłą niedzielę 14 rocznica śmierci bpa Bolesława Łukasza Taborskiego.
  4. Ze względu na kongregację księży w Sanoku – jutro Mszy Świętej nie będzie.
  5. W tym miesiącu kolejna zbiórka ofiar na potrzeby kościoła parafialnego.
  6. Wypominki odczytywane są w dni powszednie po Mszy Świętej.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od wtorku do piątku o 16.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 15.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  8. Rocznice śmierci:

w środę: 6 – śp. Marii Zięba

w czwartek: 29 – śp. Bazylego Kaczmara

w sobotę: 12 – śp. Kamilka Mazurkiewicza

w niedzielę: 10 – śp. Józefa Jaremy

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Eugenia Podgórska, Kazimiera Gawłowska i Alicja Gawłowska; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń, Joanna Galant i Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Józefa Galanta.
  2.  Intencje mszalne:

– wtorek o 16.00: + Jan Hyleński – intencja od Mamy Agnieszki

– środa o 16.00: + Weronika, + Władysław Wilk

– czwartek o 16.00: + Maria, + Piotr Zięba

– piątek o 16.00: + Katarzyna, + Tomasz Zaremba

– niedziela o 8.00: O Boże błogosławieństwa dla Bronisława Barańskiego z okazji 70 Urodzin

– intencja od żony i dzieci

o 11.30: + Kamilek Mazurkiewicz w 12 rocznicę śmierci

– piątek o 15.00: Za parafian

– niedziela o 10.00: + Jan Choma – intencja od syna Grzegorza z żoną

– sobota o 17.00: Za zmarłych

11. Wszystkim życzę miłej niedzieli i dobrego tygodnia.