1. Zachęcam do codziennej modlitwy w intencji zmarłych w domu lub w kościele.
  2. W tym miesiącu kolejna zbiórka ofiar na potrzeby naszego kościoła parafialnego.
  3. We wtorek przypada 203 rocznica urodzin Patrona naszej szkoły bł. Edmunda Bojanowskiego. W tym dniu uczniowie wraz z nauczycielami uczczą swego Patrona udziałem we Mszy Świętej   o godz. 8.30.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 17.00, we wtorek o 8.30, w środę, czwartek i piątek o 17.00; w Roztokach Dolnych – w środę o 16.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła  proszę: w Mchawie – Bernadeta Pelc, Łucja Skowrońska i Agata Prystasz; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk i Czesława Kusiak.
  6. W tym tygodniu przypadają następujące rocznice ślubu:

we wtorek: 25 – Bogumiły i Zbigniewa Pelc

w piątek: 16 –  Julianny i Zbigniewa Strzyż

oraz rocznice śmierci:

we wtorek: 5 – śp. Marii Zięba

w środę: 28 – śp. Bazylego Kaczmara

w piątek: 11 – śp. Kamilka Mazurkiewicza

w sobotę: 9 – śp. Józefa Jaremy

– poniedziałek o 17.00: + Jan Hyleński

– wtorek o 8.30: W intencji uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły podstawowej im.

bł. Edmunda Bojanowskiego w Mchawie

– środa o 17.00: + Krystyna, + Natalia, + Krzysztof Chorzępa

– czwartek o 17.00: + Tekla, + Antoni Kochanowscy, + Katarzyna, + Michał Wichryk

– piątek o 17.00: + Kamilek Mazurkiewicz w 11 rocznicę śmierci

– niedziela o 8.00: + Weronika, + Władysław Wilk

o 11.30: + Wojciech

– środa o 16.00: + Anna Kwiatanowska – intencja od rodziny Ustianowskich z Myczkowa

– niedziela o 10.00: Za parafian

– w sobotę o 17.00: Za zmarłych

1. Życzę dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na cały tydzień.