1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W piątek 104 rocznica odzyskania Niepodległości. Msza Święta w intencji naszej Ojczyzny o 9.00 w kościele parafialnym. Proszę w tym dniu udekorować nasze domy flagami biało-czerwonymi. Wypominki w tym dniu będą o 8.40.
  3. Odczytywanie imion naszych zmarłych i koronka do Bożego miłosierdzia codziennie po Mszy Świętej w dni powszednie.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do czwartku o 17.00, w piątek o 9.00; w Roztokach Dolnych – w środę o 16.00; w Cisowcu – we wtorek i czwartek o 16.00 oraz w sobotę o 17.00.
  5.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Sylwia Gawłowska, Bożena Indyk, Grażyna Lassak; w Roztokach Dolnych – Joanna Galant, Alicja Raczkowska, Sylwia Sowa. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Bończak.
  6. W dniach 1 i 2 listopada odbyła się kwesta na rzecz chorej Weroniki Wojtanowskiej z Bezmiechowej. Złożyliście Państwo 4709,50 zł i 20 Euro. Bóg zapłać! Dostaliśmy podziękowanie od rodziców Weroniki, które znajduje się w gablocie kościoła.

– poniedziałek o 17.00: O zdrowie, szczęśliwą operację i Boże błogosławieństwo dla Katarzyny

– wtorek o 17.00: + Wanda Mycio – intencja od Krystyny Korab

– środa o 17.00: + Anna Osękowska, + Małgorzata Worona – intencja od Jadwigi Gawłowskiej

– czwartek o 17.00: + Antoni Urban w rocznicę śmierci

– piątek o 9.00: W intencji Ojczyzny i za poległych w jej obronie

– niedziela o 8.00: + Rozalia, + Piotr Owsianik

o 11.30: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– środa o 16.00: + Mikołaj Pietrów – intencja od brata Antoniego z rodziną

– niedziela o 10.00: + Anna, + Michał, + Jan

Intencja za śp. Michała Kaczmara ze względu na Kongregację Księży została przeniesiona z poniedziałku 7 listopada na poniedziałek 14 listopada.

– wtorek o 16.00: + Stefan Masłyk – intencja od córki Kasi z rodziną

– czwartek o 16.00: + Ryszard Kowalski – intencja od brata Ireneusza Kowalskiego

– sobota o 17.00: Za zmarłych

8. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.