1. Już po raz 12, przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Tegoroczny poświęcony jest Republice Środkowoafrykańskiej, krajowi,  który od wielu lat doświadcza ogromnego dramatu. Wojna, zniszczenie, śmierć i prześladowania są codziennością tysięcy chrześcijan żyjących w tym kraju.
  2. Ze względu na kolejne obostrzenia, w naszej parafialnej świątyni może uczestniczyć w nabożeństwach ok. 15 osób. Dlatego też zmiany tajemnic różańcowych w tym miesiącu nie będzie.
  3. W poniedziałek – Święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  4. W środę – 102 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. Zapraszam na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny na godz. 9.00 do kościoła parafialnego. W tym dniu udekorujmy nasze domy flagami biało-czerwonymi.
  5. W poniedziałek i wtorek jeszcze będę odprawiał Msze Św. na plebanii: poniedziałek – + Aniela Gawłowska, intencja od rodziny Gaber; wtorek – + Józef Koza, intencja od rodziny Dróżdż.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – środa o 9.00, czwartek i piątek o 16.00, sobota o 15.00; w Roztokach Dolnych – piątek o 15.00; w Cisowcu – sobota o 17.00. Wypominki będą odczytywane po Mszy Świętej i odmówimy koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Edyta Kawałek, Justyna Kawałek, Bernadeta Pelc; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz. O posługę kościelnego proszę Pana Grzegorza Choma.

– środa o 9.00: W intencji Ojczyzny

– czwartek o 16.00: + Aniela Gawłowska – intencja od Danuty i Jana Miller

– piątek o 16.00: + Jan Hyleński, + Artur Mycio

– sobota o 15.00: Dziękczynna za 80 lat życia Danuty Zięba z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jubilatki i całej rodziny

– niedziela o 8.00: + Rozalia, + Piotr Owsianik

o 11.30: + Antoni Urban

– piątek o 15.00: + Kazimiera Sowa  – intencja od syna Irka z rodziną

– niedziela o 10.00: + Anna, + Michał, + Jan Kaczmar

– sobota o 17.00: Za parafian

9. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.