1. W dniu dzisiejszym Adoracja Najświętszego Sakramentu i VI dzień nowenny do św. Jana Pawła II oraz zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż na ten miesiąc są następujące: Aby kraje, które przyjmują wielką liczbę uchodźców i uciekinierów, były wspierane w swoim wysiłku solidarności oraz: Za dusze w czyśćcu cierpiące.
  2. W środę, 9 listopada, będziemy obchodzić Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, która jest katedrą biskupa Rzymu – papieża.
  3.  W piątek, 11 listopada, przypada 98 Rocznica Odzyskania Niepodległości przez Polskę. W tym dniu zapraszam do wspólnej modlitwy za naszą Ojczyznę na Mszę Świętą o godz. 9.00. Udekorujmy też nasze domy flagami narodowymi. W dniu 11 listopada Metropolita Przemyski udziela dyspensy od pokarmów mięsnych.
  4. Modlitwy za zmarłych będą w tygodniu po Mszy Świętej wieczornej, zaś w niedzielę 15 minut przed Mszą Świętą poranną. W Roztokach Dolnych w dni powszednie po Mszy Świętej i w niedzielę o 9.45.
  5.  W przyszłą niedzielę kazania na Mszach Świętych będzie głosił ksiądz Zenon Bieszczad, proboszcz z Dwernika, który w maju będzie głosił u nas w parafii nauki misyjne. W przyszłą niedzielę też na sumie uroczyste wprowadzenie Relikwii św. Jana Pawła II do kościoła parafialnego.
  6.  Jeszcze w tym miesiącu zostanie w kościele parafialnym włączone ogrzewanie. Jak w latach ubiegłych proszę od rodziny o ofiarę w kwocie 100 zł na ten cel. Można wpłacić tę kwotę w kopercie na tacę jednorazowo lub rozbić sobie na trzy raty.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: od poniedziałku do środy o 16.00 i w piątek o 9.00; w Roztokach Dolnych: w poniedziałek, wtorek i środę o 15.00 oraz w niedzielę o 10.00;               w Cisowcu: w sobotę o 17.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Józef Koza, Zbigniew Chomycz i Wiesław Karnas; w Roztokach Dolnych – Elżbieta Marczyk i Czesława Kusiak. Państwu Barbarze i Józefowi Koza oraz Pani Zofii Kaleta jak również Państwu Ludwice i Władysławowi Siekaniec dziękuję za ofiary na potrzeby kościoła parafialnego. Również dziękuję za ofiary na Relikwiarz św. Jana Pawła II. Z tych ofiar zakupiono również lichtarz pod świecę papieską oraz dano do odnowienia dwa kielichy. Jeszcze zostaną dane do odnowienia kolejne dwa kielichy i puszki na komunikanty. To będzie między innymi takie nasze przygotowanie do 30-lecia parafii, które będziemy świętowali w maju na zakończenie misji parafialnych. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać !
  9.  W tym tygodniu przypada:
    – w środę: 17 rocznica śmierci śp. Rozalii Pelc
    – w piątek: 21 rocznica śmierci śp. Antoniego Urban
  10.  Intencje mszalne:
    – poniedziałek o 16.00: + Antoni, + Aniela, + Władysław Urban
    Roztoki D. o 15.00: + Władysława Galant – intencja od Danuty i Zbigniewa Pelc
    – wtorek o 16.00: + Katarzyna, + Tomasz Zaremba
    Roztoki D. o 15.00: Za zmarłych
    – środa o 16.00: + Aniela, + Ewa Wozderewicz
    Roztoki D. o 15.00: + Maria Raczkowska – intencja od rodziny Dudek
    – piątek o 9.00: Za Ojczyznę i za poległych w jej obronie
    – Cisowiec w sobotę o 17.00: Za zmarłych
    – niedziela o 8.00: + Rozalia, + Piotr Owsianik
    o 11.30: 1. Za tych, którzy złożyli ofiary na Relikwiarz       2. + Mikołaj Diaczek
    Roztoki D. o 10.00:  + Helena Borgosz
  11. Życzę wielu Bożych łask wszystkim obchodzącym urodziny
    i imieniny. Zmarłych pragniemy polecać Bożemu miłosierdziu.