1. W tym tygodniu w naszej archidiecezji przemyskiej odbywa się peregrynacja relikwii bł. Carlo Acutis. Relikwie te będą w czwartek w Krośnie. Dlatego uczniowie klas VII i VIII z naszej szkoły w ramach przygotowania do bierzmowania udadzą się na spotkanie z tym nadzwyczajnym błogosławionym.
  2. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  3. Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Lesku planują na dzień 17 listopada (czwartek) przeprowadzić debatę społeczną z mieszkańcami gminy Baligród na temat: „Jak zabezpieczyć się przed oszustwem?” Debata odbędzie się o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Baligrodzie przy ul. Plac Wolności 11.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek o 18.00, od wtorku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek o 17.00, w środę i piątek o 16.00; w Cisowcu – we wtorek i czwartek o 16.00 oraz w sobotę o 17.00.
  5.  Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Sylwia Horbulewicz, Maria Pietrów, Katarzyna Gawłowska; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń, Danuta Bolesławska. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Marczyk.

– poniedziałek o 18.00: + Wanda Mycio – intencja od Kingi i Maćka z rodzinami

– wtorek o 17.00: + Władysław Zając

– środa o 17.00: + Stefania, + Tadeusz Masłyk

– czwartek o 17.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– piątek o 17.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Józefa Zaremby

– niedziela o 8.00: + Józefa Skowrońska – intencja od Marii Sowa z rodziną

o 11.30: + Józef Zięba

– poniedziałek o 17.00: + Michał Kaczmar – intencja od Małgorzaty Raczkowskiej

– środa o 16.00: + Michał Kaczmar – intencja od Urszuli i Zygmunta Mazurkiewicz

– piątek o 16.00: + Michał Kaczmar – intencja od Małgorzaty i Edwarda Kobiałka

– niedziela o 10.00: + Michał Kaczmar – intencja od Marii Podsobińskiej

– wtorek o 16.00: + Stefan Masłyk – intencja od córki Kasi z rodziną

– czwartek o 16.00: + Stefan Masłyk – intencja od córki Ewy z rodziną

– sobota o 17.00: Za zmarłych

7. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.