1. Dziś przypada 207 rocznica urodzin bł. Edmunda Bojanowskiego, Patrona NSP w Mchawie. Polećmy w naszych modlitwach uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły w Dniu ich Patronalnego Święta.
  2. Dziś też w Kościele Katolickim obchodzimy Światowy Dzień Ubogich ustanowiony przez papieża Franciszka w 2016 roku.
  3. W poniedziałek wspomnienie św. Alberta Wielkiego; we wtorek św. Małgorzaty Szkockiej; w środę św. Elżbiety Węgierskiej;  w czwartek bł. Karoliny Kózkówny; w sobotę św. Rafała Kalinowskiego.
  4. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla, ostatnia niedziela roku liturgicznego. Za tydzień też składka mszalna przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów „EMAUS” w Korczynie.
  5. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i piątek o 16.00; w Cisowcu we wtorek o 16.00 i w sobotę o 17.00.
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Stanisława Gaber, Marzena Maciosz, Czesława Baryła; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz. O posługę kościelnego proszę Pana Bronisława Pecinka.

– poniedziałek o 17.00: + Władysław Kochanowski – intencja od wnuczki Kamili

– wtorek o 17.00: + Maria, + Piotr Zięba

– środa o 17.00: + Kamilek Mazurkiewicz

– czwartek o 17.00: + Jan Zabawski – intencja od rodziny Fedorowiat