1. W poniedziałek wspomnienie MB Ostrobramskiej; we wtorek – św. Elżbiety Węgierskiej; w środę – bł. Karoliny Kózkówny; w piątek – św. Rafała Kalinowskiego; w sobotę – Ofiarowanie NMP.
  2. Za tydzień ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po każdej Mszy Świętej przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy Litanię do Chrystusa Króla i Akt Poświęcenia Rodzaju ludzkiego NSPJ.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 16.00 i po Mszy wypominki oraz w sobotę Msza niedzielna o 17.00 ; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i piątek o 15.00; w Cisowcu – sobota o 16.00.
  4. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Łucja Skowrońska, Agata Prystasz, Renata Przybyłowska; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Kaczmara.

– poniedziałek o 16.00: + Maria, + Piotr Zięba

– wtorek o 16.00: Kamilek Mazurkiewicz w 12 rocznicę śmierci