1. We wtorek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, w środę Ofiarowanie NMP, w czwartek św. Cecylii.
  2. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Po sumie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Jezusowemu.
  3. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 16.00; w Roztokach Dolnych – we wtorek, środę, czwartek i piątek o 15.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  4. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie, które złożyli Państwo: Stanisław Lassak, Wiesław Obrzut, Danuta Zięba, Żaneta i Grzegorz Bober, Anna i Stanisław Barańscy, Antoni Kochan, Józefa i Piotr Skowrońscy.
  5. Rocznice śmierci:

we wtorek: 31 – śp. Franciszka Skowrońskiego

w czwartek: 29 – śp. Władysława Skowrońskiego

28 – śp. Anastazji Raczkowskiej

w sobotę: 14 – śp. Stanisława Zięby

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Henryka Worona, Jadwiga Gawłowska, Magdalena Stach; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Stanisława Chomycz.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 16.00: + Jan Szybowski – gregorianka

– wtorek o 16.00: + Franciszka, + Antoni Skowrońscy

– środa o 16.00: + Adolf Pikuła

– czwartek o 16.00: + Władysław Owsianik

– piątek o 16.00: + Antoni Urban

– niedziela o 8.00: + Stefania Masłyk

o 11.30: + Jan Szybowski – gregorianka

– wtorek o 15.00: + Jan Szybowski – gregorianka

– środa o 15.00: + Jan Szybowski – gregorianka

– czwartek o 15.00: + Jan Szybowski – gregorianka

– piątek o 15.00: + Jan Szybowski – gregorianka