1. Dziś ostatnia niedziela Adwentu. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą do czwartku. Chorych  z Komunią Świętą będę odwiedzał w środę od godz. 10.00.
  2. W środę przypada 20 rocznica święceń biskupich Metropolity Przemyskiego Arcybiskupa Adama Szala,   a w czwartek Jego 67 urodziny.
  3. W czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Zachęcam do zachowania tradycyjnego postu w tym dniu. W czasie wieczerzy wigilijnej pamiętajmy też o wspólnej modlitwie, odczytaniu fragmentu Ewangelii o Narodzeniu Pana Jezusa   i śpiewie kolęd. Pasterka: o 21.00 w Cisowcu, o 22.30  w Roztokach Dolnych i o 24.00 w Mchawie.
  4. W piątek Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Święte jak w każdą niedzielę. W tym dniu można zyskać odpust zupełny za uczestnictwo przez radio i telewizję w błogosławieństwie papieskim Urbi et Orbi. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W sobotę Święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Święte jak w każdą niedzielę. W tym dniu błogosławieństwo owsa.
  6. W niedzielę Święto Świętej Rodziny. Z racji dnia poświęconemu św. Janowi Apostołowi na każdej Mszy Świętej błogosławieństwo wina.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – w poniedziałek, wtorek i środę o 16.00, w czwartek o 9.00 i 24.00, w piątek  i sobotę o 8.00 i 11.30; w Roztokach Dolnych – w czwartek o 22.30, w piątek i sobotę o 10.00; w Cisowcu – w czwartek    o 21.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O tę posługę oraz przygotowanie szopki i ubranie choinek proszę Panie:  w Mchawie w środę o 9.00 – Marta Owsianik, Renata Mazurkiewicz, Elżbieta Osękowska, Krystyna Kuzio, Beata Siekaniec, Wioletta Siekaniec; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko, Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę Pana Wiesława Kaczmar.

– poniedziałek o 16.00: + Agnieszka Antolak – intencja od Haliny i Tadeusza Miller

– wtorek o 16.00: + Marek Krzysiński

50 rocznicy ślubu – intencja od synów

Zbigniewa i Janusza z rodzinami

10. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia

oraz dobrego przygotowania na Narodzenie Pana Jezusa.