1. Coraz bliżej jest do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Wieczorem zasiadamy do wigilijnej wieczerzy. Przeżyjmy ten wieczór na wspólnej modlitwie, wspólnym czytaniu Ewangelii o Narodzeniu Chrystusa, na wspólnym śpiewaniu kolęd. Po wieczerzy wigilijnej weźmy udział w PASTERCE. Pasterka: w Cisowcu o 21.00, w Roztokach Dolnych o 22.30, w Mchawie o 24.00.
  2. W piątek przypada rocznica święceń biskupich, a w sobotę imieniny naszego Metropolity Arcybiskupa Adama Szala. W piątek od godz. 10.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną, których proszę zgłosić w zakrystii lub u mnie telefonicznie.
  3.  W niedzielę Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Święte w Mchawie o 8.00 i 11.30, w Roztokach Dolnych o 10.00.
  4.  Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o 9.00, we wtorek o 8.30; w Roztokach Dolnych: w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę, 24 grudnia, Pasterka o 21.00.
  5. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Bronisław Zięba, Żaneta i Grzegorz Bober, Aniela Chomycz, Elżbieta i Zbigniew Chomycz, Maria i Władysław Owsianik, Stefania Zaremba, Lucyna i Stanisław Kurek, Aleksandra i Tadeusz Owsianik, Leszek i Monika Zaremba, Alina i Jerzy Pastuszak, Maria i Jan Mycio, Czesława i Józef Mamrot, Barbara i Józef Koza, Ewa i Ryszard Mołczan, Małgorzata i Grzegorz Urban, Alicja Gawłowska. Mieszkańcom Roztok Dolnych i Kielczawy bardzo dziękuję za ofiary z okazji opłatków i kalendarzy parafialnych. Złożyli Państwo 890 zł, która to kwota będzie na potrzeby kościoła w Roztokach Dolnych. Wszystkim Bóg zapłać !
  6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym
    tygodniu i o ubranie choinek oraz szopki proszę Państwa: w Mchawie – w czwartek na godz. 16.00: Tadeusz Siekaniec, Bronisław Bończak, Józef Bończak, Robert Kępczyk, Stanisława Biernasiewicz, Zbigniew Pelc, Józef Pelc, Antoni Kochan, Ryszard Kochan; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba, Zofia Syma, Alicja Choma, Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska.
  7. W tym tygodniu przypada:
    – w środę: 19 rocznica ślubu Wandy Urban
    i Władysława Mazurkiewicz
    oraz:
    – w czwartek: 14 rocznica śmierci śp. Anastazji Przykania
    6 rocznica śmierci śp. Mariana Kita
    – w sobotę: 2 rocznica śmierci śp. Antoniego Bończak
    – poniedziałek o 9.00: + ks. Andrzej Wójcik, + ks. Andrzej Majewski
    – wtorek o 8.30:
    – środa o 9.00: O Boże błogosławieństwo dla Wandy i Władysława w 19 rocznicę ślubu
    – piątek o 9.00: + Maria, + Jan, + Jadwiga, + Jadwiga, Henryk
    – sobota o 9.00: + Ewa, + Antoni Wołoszyn