1. Coraz bliżej jest do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia. Wieczorem zasiadamy do wigilijnej wieczerzy. Przeżyjmy ten wieczór na wspólnej modlitwie, wspólnym czytaniu Ewangelii o Narodzeniu Chrystusa, na wspólnym śpiewaniu kolęd. Po wieczerzy wigilijnej weźmy udział w PASTERCE. Pasterka: w Cisowcu o 21.00, w Roztokach Dolnych o 22.30, w Mchawie o 24.00.
 2. W piątek przypada rocznica święceń biskupich, a w sobotę imieniny naszego Metropolity Arcybiskupa Adama Szala. W piątek od godz. 10.00 odwiedzę chorych z posługą sakramentalną, których proszę zgłosić w zakrystii lub u mnie telefonicznie.
 3.  W niedzielę Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze Święte w Mchawie o 8.00 i 11.30, w Roztokach Dolnych o 10.00.
 4.  Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o 9.00, we wtorek o 8.30; w Roztokach Dolnych: w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę, 24 grudnia, Pasterka o 21.00.
 5. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Bronisław Zięba, Żaneta i Grzegorz Bober, Aniela Chomycz, Elżbieta i Zbigniew Chomycz, Maria i Władysław Owsianik, Stefania Zaremba, Lucyna i Stanisław Kurek, Aleksandra i Tadeusz Owsianik, Leszek i Monika Zaremba, Alina i Jerzy Pastuszak, Maria i Jan Mycio, Czesława i Józef Mamrot, Barbara i Józef Koza, Ewa i Ryszard Mołczan, Małgorzata i Grzegorz Urban, Alicja Gawłowska. Mieszkańcom Roztok Dolnych i Kielczawy bardzo dziękuję za ofiary z okazji opłatków i kalendarzy parafialnych. Złożyli Państwo 890 zł, która to kwota będzie na potrzeby kościoła w Roztokach Dolnych. Wszystkim Bóg zapłać !
 6. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym
  tygodniu i o ubranie choinek oraz szopki proszę Państwa: w Mchawie – w czwartek na godz. 16.00: Tadeusz Siekaniec, Bronisław Bończak, Józef Bończak, Robert Kępczyk, Stanisława Biernasiewicz, Zbigniew Pelc, Józef Pelc, Antoni Kochan, Ryszard Kochan; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba, Zofia Syma, Alicja Choma, Maria Kaczmar, Krystyna Raczkowska.
 7. W tym tygodniu przypada:
  – w środę: 19 rocznica ślubu Wandy Urban
  i Władysława Mazurkiewicz
  oraz:
  – w czwartek: 14 rocznica śmierci śp. Anastazji Przykania
  6 rocznica śmierci śp. Mariana Kita
  – w sobotę: 2 rocznica śmierci śp. Antoniego Bończak
  7. Intencje mszalne:
  – poniedziałek o 9.00: + ks. Andrzej Wójcik, + ks. Andrzej Majewski
  – wtorek o 8.30:
  – środa o 9.00: O Boże błogosławieństwo dla Wandy i Władysława w 19 rocznicę ślubu
  – piątek o 9.00: + Maria, + Jan, + Jadwiga, + Jadwiga, Henryk
  – sobota o 9.00: + Ewa, + Antoni Wołoszyn
  Cisowiec o 21.00: W intencji mieszkańców Cisowca
  Roztoki D. o 22.30: + Antoni Bończak w 2 rocznicę śmierci
  – o 24.00: 1. Za parafian
                     2. W pewnej intencji
  – niedziela o 8.00: + Jan, + Anna, + Bazyli, + Maria, + Michał Terleccy, + Andrzej, + Anna, + Stanisław Żmuda
  o 11.30: + Wojciech
  Roztoki D. o 10.00: + Władysława Galant – intencja od rodziny Marczyk