1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  2. W czwartek święto św. Katarzyny Sieneńskiej, patronki Europy.
  3. W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa majowe, które w dni powszednie będą po Mszy Świętej wieczornej, a w niedziele po sumie.
  4. W sobotę o 18.00 nabożeństwo majowe będzie połączone              z nabożeństwem do św. Jana Pawła II i w intencji Panów z OSP   w Mchawie.
  5. We wtorek i w czwartek o 16.30 próba przed I Komunią Świętą dla dzieci z klasy III.
  6. W piątek od 15.00 do 16.00 będzie spowiedź dla dzieci z klasy III i IV oraz ich rodziców i krewnych.
  7. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych. W niedzielę też          w naszej parafii Uroczystość I Komunii Świętej na Mszy Świętej o 13.00 – ta Msza Święta tylko i wyłącznie dla dzieci komunijnych i ich rodzin. Rocznica I Komunii dla dzieci z klasy IV będzie w poniedziałek 3 maja na sumie.
  8. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 18.00 (to Msza Święta niedzielna); w Roztokach Dolnych – w środę o 17.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. o tę posługę w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Rodzice dzieci pierwszokomunijnych; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko.    O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Syma.

– poniedziałek o 18.00: + Władysław Dybaś – intencja od dzieci z rodzinami

– wtorek o 18.00: + Aniela Gawłowska – intencja od Starosty, Wicestarosty i pracowników Starostwa Powiatowego w Lesku

– środa o 18.00: + Tomasz, + Anna Mazurkiewicz,

+ Bronisława Osękowska, + Zofia Mazurkiewicz