1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby  w Kościele.
  2. W poniedziałek wspomnienie NMP Fatimskiej, we wtorek święto św. Macieja, Apostoła,              w czwartek święto św. Andrzeja Boboli.
  3. Młodzież mająca przyjąć sakrament bierzmowania z klasy III Gimnazjum i VIII Szkoły Podstawowej ma spotkanie w piątek – 17 maja w Baligrodzie o 16.30.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 18.00 i w sobotę o 15.00 z obrzędem chrztu świętego; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek, wtorek i środę o 17.00,     w Cisowcu – w sobotę  o 18.00.
  5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się: Kamil Pastuszak z Mchawy i Judyta Urban            z Mchawy – zapowiedź II oraz: Kamil Bończak z Kielczawy i Katarzyna Pleśniarska z Rudnika nad Sanem – zapowiedź I.
  6. Rocznice śmierci:

we wtorek: 30 – śp. Wiktorii Mazurkiewicz

w czwartek: 18 – śp. Dariusza Gawłowskiego

7 – śp. Anny Osękowskiej

1. O posprzątanie kościoła proszę: w Mchawie – rodzice młodzieży przystępujących do bierzmowania; w Roztokach Dolnych – Krystyna Kaczmar, Anna Kaczmar. O posługę kościelnego proszę pana Stefana Kaczmara.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00: + Jan Hyleński – intencja od mamy Agnieszki