1. Wczoraj w Archikatedrze Przemyskiej święcenia biskupie przyjął ks. Krzysztof Chudzio – nowy biskup pomocniczy archidiecezji przemyskiej.
  2. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele.
  3. W kościele parafialnym nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy Świętej o 18.00, w niedziele po sumie.
  4. Nadal będą otwarte kościoły przez cały dzień, aby błagać Boga o ustanie pandemii.
  5. We wtorek Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Przemyślu.
  6. W środę święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba.
  7. W piątek Uroczystość  św. Stanisława, Patrona Polski.   W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to też dzień imienin bpa Stanisława Jamrozka. W tym też dniu odpust w Cisnej.
  8. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 18.00. W sobotę będzie to już Msza Święta niedzielna; w Roztokach Dolnych – we wtorek i czwartek o 17.00 oraz w niedzielę o 10.00;  w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  9. Rocznice śmierci:

– w poniedziałek: 22 – śp. Bolesława Kaczmara

– w piątek: 15 – śp. Piotra Owsianika

1. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła proszę Panie: w Mchawie – Marta Owsianik, Renata Mazurkiewicz, Elżbieta Osękowska; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska, Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Zbigniewa Pelca.

Mchawa:

– poniedziałek o 18.00: + Maria, + Marian, + Janusz Barańscy

– wtorek o 18.00:

– środa o 18.00: O Boże błogosławieństwo dla Piotra Skowrońskiego z okazji 92 Urodzin

– czwartek o 18.00:

– piątek o 18.00: + Stanisław Osękowski w 21 rocznicę śmierci

– sobota o 18.00: O ustanie pandemii

– niedziela o 8.00: Za parafian

o 11.30: + Katarzyna, + Piotr Podgórscy– intencja od rodziny Siekaniec

Roztoki Dolne:

– wtorek o 17.00:

– czwartek o 17.00: O ustanie pandemii

– niedziela o 10.00: + Anna Andruch

Cisowiec:

– sobota o 17.00: Za parafian

14. Wszystkim życzę miłej niedzieli, zdrowia, pokoju ducha i błogosławionego tygodnia.