1. Dziś kończą się rekolekcje parafialne, rekolekcje dla dzieci ze szkoły podstawowej będą jeszcze w poniedziałek i wtorek w godzinach od 10.00 do 11.30.
  2. Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Droga Krzyżowa w Mchawie w piątek o 17.30,w Roztokach Dolnych w piątek o 16.00, w Cisowcu w czwartek         o 17.00. Gorzkie Żale w Mchawie w niedzielę po sumie, w Roztokach Dolnych w niedzielę po Mszy Świętej, w Cisowcu w sobotę przed Mszą Świętą.
  3. We wtorek przypada 5 rocznica wyboru papieża Franciszka.
  4. W zakrystii są do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne w cenie 7 zł.
  5. W tym miesiącu przypada kolejna zbiórka ofiar na potrzeby kościoła parafialnego.
  6. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie –w poniedziałek i wtorek o 10.00, w środę o 17.00, w piątek o 17.30; w Roztokach Dolnych – w piątek o 16.00; w Cisowcu w czwartek i sobotę o 17.00.
  7. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła  w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Kazimiera Kochan, Helena Kochan i Bronisława Owsianik; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska i Jolanta Łuczejko. O posługę kościelnego proszę Pana Franciszka Łuczejko.
  8. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła parafialnego, które złożyli Państwo: Jolanta i Henryk Kawałek.
  9. Rocznice śmierci:

– w środę: 25 – śp. Katarzyny Stemberskiej

– w czwartek: 27 – śp. Wiesława Stemberskiego

11 – śp. Kazimierza Owsianika

8 – śp. Krystyny Rachwał

2 – śp. Józefa Sawki

– w piątek: 29 – śp. Heleny Opar

1.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 10.00: Za dzieci, nauczycieli i pracowników szkoły podstawowej

– wtorek o 10.00: + Jan Hyleński

– środa o 17.00: Dziękczynna (z 14 grudnia)

– piątek o 17.30: + Katarzyna Pietrów – intencja od Ireny i Leszka Kuźma

– niedziela o 8.00: + Kamilek Mazurkiewicz

o 11.30: + Jan Hyleński – intencja od syna Grzegorza

– piątek o 16.00: + Michał Kwiatanowski – intencja od córki Agaty z rodziną

– niedziela o 10.00: + Maria, + Michał Raczkowscy

– czwartek o 17.00: + Ks. Tomasz Zięba

– sobota o 17.00: + Za parafian

1. Otrzymaliśmy w tej Mszy Świętej najpiękniejszy dar – samego Pana Boga. Jego obecność w nas niech napełnia nasze serca głęboką radością. Zanieśmy ją również drugiemu człowiekowi, zwłaszcza temu, który pogrążony jest w smutku.