1. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej: w Cisowcu w czwartek o 16.30;      w Roztokach Dolnych w piątek o 16.30; w Mchawie w piątek o 18.00.
  2. Gorzkie Żale: w Mchawie po sumie; w Roztokach Dolnych po Mszy Świętej o 10.00; w Cisowcu w sobotę przed Mszą Świętą.
  3. W poniedziałek i wtorek w godzinach od 10.00 do 12.00 dzieci      i młodzież z NSP im. Bł. Edmunda Bojanowskiego będą miały     w kościele parafialnym rekolekcje wielkopostne.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 9.00. Będzie to dla nich już Komunia Święta wielkanocna.
  5. W sobotę o 18.00 w kościele parafialnym nabożeństwo do św. Jana Pawła II  w 17 rocznicę Jego śmierci.
  6. W niedzielę za tydzień zmiana tajemnic różańcowych. Także od tej niedzieli będą zasłonięte krzyże w kościele.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 18.00 oprócz wtorku – we wtorek Msza Święta będzie    w czasie rekolekcji szkolnych; w Roztokach Dolnych – w piątek   o 16.30; w Cisowcu –  we wtorek o 17.00, w czwartek o 16.30 i w sobotę o 17.00.
  8. Proszę o ofiary do skrzynki pod chórem na kwiaty do Bożego Grobu.
  9. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Panie: w Mchawie – Katarzyna Gawłowska, Barbara Koza, Elżbieta Chomycz; w Roztokach Dolnych – Sylwia Sowa, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posługę kościelnego proszę Pana Ryszarda Syma.

– poniedziałek o 18.00: + Małgorzata Worona, + Anna Osękowska – intencja od Bronisławy i Stanisława Siekaniec

– wtorek o 10.00: + Katarzyna Pelc – intencja od córki Janiny z rodziną

– środa o 18.00: + Irena Kliszcz – intencja od Aleksandry i Wiesława Kilareckich

– czwartek o 18.00: + Edward Karpiński – intencja od Henryki i Grzegorza Worona

– piątek o 18.00: + Irena Kliszcz – intencja od Ewy i Ryszarda Mołczan

– sobota o 18.00: Za parafian i w intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Irena Kliszcz – intencja od Ireny i Marka Osękowskich

o 11.30: + Katarzyna Pelc – intencja od córki Janiny z rodziną

– piątek o 16.30: + Kazimiera Sowa – intencja od syna Marka z wnuczkiem

– niedziela o 10.00: + Anna, + Michał Kaczmar

– wtorek o 17.00: + Ryszard Kowalski – intencja od syna Alfreda z rodziną

– czwartek o 16.30: + Tadeusz Potoczny – intencja od Marty i Kazimierza Strzyż

– sobota o 17.00: + Tadeusz Potoczny – intencja od Henryka Szybowskiego

11. Wszystkim życzę miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa      w rozpoczynającym się tygodniu.