1. Droga Krzyżowa w Mchawie w piątek o 18.00 i Gorzkie Żale w niedzielę po sumie. W Roztokach Dolnych Droga Krzyżowa  w piątek o 16.30 i Gorzkie Żale po Mszy Świętej. W Cisowcu Droga Krzyżowa we wtorek o 17.00 i Gorzkie Żale w sobotę o 16.40.
  2. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 10.00.
  3. W sobotę na godzinę 18.00 zapraszam na nabożeństwo ku czci   św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwii.
  4. W przyszłą niedzielę zasłaniamy krzyże w kościołach, zmiana tajemnic różańcowych i składka na seminarium
  5. Pod chórem znajduje się skrzynka, do której możemy składać ofiary na zakup kwiatów do Bożego Grobu do niedzieli, 7 kwietnia.
  6. O posprzątanie cmentarza w Mchawie proszę Panów: Bronisław Bończak, Tadeusz Siekaniec, Józef Bończak, Przemysław Skorupski, Robert Kępczyk, Zbigniew Pelc, Józef Pelc, Antoni Kochan, Ryszard Kochan, Bronisław Wołoszyn, Krzysztof Wołoszyn.
  7. W zakrystii są do nabycia paschaliki i baranki wielkanocne w cenie 7 zł.
  8. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 18.00; w Roztokach Dolnych – w piątek o 16.30; w Cisowcu – we wtorek i sobotę o 17.00.
  9. Rocznice śmierci:

w środę: 14  – śp. Marii Kaczmar

w sobotę: 4 – śp. Marii Barańskiej

w niedzielę: 17 – śp. Tekli Kita

17 – śp. Rozalii Siekaniec

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Sylwia Gawłowska, Bożena Indyk, Grażyna Lassak; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń, Danuta Bolesławska. O posługę kościelnego proszę Pana Pawła Sowę.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 18.00: + Stanisława Osękowska – intencja od Teresy Pagacz

– wtorek o 18.00: + Józef Herbetko

– środa o 18.00: + Stanisława Osękowska – intencja od Wandy i Władysława Mazurkiewicz

– czwartek o 18.00: + Henryk Pelc

– piątek o 18.00: + Katarzyna Podgórska – intencja od Róży MB Częstochowskiej

– sobota o 18.00: W intencjach wypisanych na karteczkach

– niedziela o 8.00: Za parafian

o 11.30: + Katarzyna Podgórska – intencja od Róży św. Floriana

– piątek o 16.30: + Zofia Marczyk – intencja od Marii Organiściak – koleżanki Eli

– niedziela o 10.00: + Zofia Marczyk – intencja od Grażyny z mężem,  koleżanki synowej Eli

– wtorek o 17.00: Za parafian

– sobota o 17.00: Za parafian

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.