1.  Bardzo dziękujemy ks. Łukaszowi – wikariuszowi ze Średniej Wsi za przeprowadzenie Rekolekcji Wielkopostnych przygotowujących nas na radosne przeżycie świąt wielkanocnych. Ks. Łukasz jeszcze w poniedziałek, wtorek i środę będzie prowadził Rekolekcje dla dzieci ze szkoły podstawowej, a w przyszłym tygodniu w parafii Hoczew. Bóg zapłać księże Łukaszu za nauki rekolekcyjne. Życzymy Ci Księże Łukaszu wszelkich Łask Bożych i darów Ducha Świętego w Twojej pracy duszpasterskiej. Dzieci ze szkoły podstawowej mają swoje rekolekcje w najbliższych trzech dniach od godziny 11.00 do 12.20. Dzieci z Roztok Dolnych, Kielczawy, Cisowca, Zachoczewia będą dowożone, a dzieci z Mchawy proszę rodziców dowieźć do kościoła lub niech dojdą same. Spowiedź wielkanocna w naszej parafii będzie w sobotę przed Niedzielą Palmową w godzinach od 9.00 do 11.00.
  2.  Dziś zmiana tajemnic różańcowych. Intencje dla róż na ten miesiąc są następujące: Aby rodziny przeżywające trudności otrzymały konieczne wsparcie, a dzieci mogły wzrastać w zdrowym i pogodnym środowisku oraz: O łaskę dobrej i owocnej spowiedzi świętej.
  3.  Gorzkie Żale w niedzielę po sumie, a Droga Krzyżowa w piątek w Mchawie o 17.15, w Roztokach Dolnych o 16.00. Za udział w tych nabożeństwach zyskujemy odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  4.  Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu możemy składać do skarbonki pod chórem do następnej niedzieli włącznie.
  5.  We wtorek, 8 marca, przypada Międzynarodowy Dzień Kobiet. Pamiętajmy w tym dniu, a nie tylko, o naszych babciach, żonach, córkach i wnuczkach. Wyraźmy im naszą wdzięczność dobrym słowem i drobnym gestem i nie ustawajmy w modlitwach za nie.
  6. W czwartek początek nowenny przed Uroczystością św. Józefa, Oblubieńca NMP.
  7.  Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: w poniedziałek i wtorek o godz. 17.00, w środę o godz. 11.00, w czwartek o godz. 17.00 i w piątek o godz. 17.15; w Roztokach Dolnych: w piątek o 16.00, i w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w sobotę o 17.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę Państwa: w Mchawie – Dariusz Antolak, Leszek Korab i Grzegorz Podgórski; w Roztokach Dolnych – Janina Podsobińska i Jolanta Łuczejko.
  9. W tym tygodniu przypada:
    – we wtorek: 22 rocznica śmierci śp. Władysława Zaręby
    – w środę: 4 rocznica śmierci śp. Władysława Fedorowiat