1. Dziś adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych i z racji wspomnienia św. Błażeja błogosławieństwo jabłek.
  2. We wtorek wspomnienie św. Agaty – błogosławieństwo chleba, wody i soli.
  3. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie kandydatów do bierzmowania – młodzież z klasy VIII szkoły podstawowej i z klasy III gimnazjum z rodzicami.
  4. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do piątku o 17.00 i w sobotę o 14.00 z obrzędem sakramentu chrztu świętego; w Roztokach Dolnych – w poniedziałek i w środę o 16.00; w Cisowcu – w sobotę o 17.00.
  5. Rocznice śmierci:

we wtorek: 22 – śp. Katarzyny Osękowskiej

w środę: 17 – śp. Anny Dacko

w piątek: 6 – śp. Katarzyny Stach

w sobotę: 17 – śp. Tomasza Zabawskiego

w niedzielę: 3 – śp. Michała Galanta

1. O posprzątanie kościoła w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Bernadeta Pelc, Łucja Skowrońska, Agata Prystasz; w Roztokach Dolnych – Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Bronisława Pecinkę.
  2.  Intencje mszalne:

– poniedziałek o 17.00: + Bronisław Barański – intencja od Krystyny i Krzysztofa Mamak

– wtorek o 17.00: Za parafian

– środa o 17.00: + Bronisław Barański – intencja od Józefy i Piotra Skowrońskich

– czwartek o 17.00: + Paweł, + Katarzyna Barańscy

– piątek o 17.00: + Bronisław Barański – intencja od syna Stanisława

– sobota o 14.00: W intencji dziecka przyjmującego chrzest

– niedziela o 8.00: + Zofia, + Józef Gawłowscy – intencja od syna Henryka

o 11.30: + Bronisław Barański – intencja od Róży św. Michała Archanioła

– poniedziałek o 16.00: + Zofia Marczyk – intencja od wnuczki i wnuka z Czaszyna

– środa o 16.00: O Boże błogosławieństwo dla Kacpra Kaczmara z okazji 18 Urodzin

– niedziela o 10.00: + Zofia, + Michał Galant

– sobota o 17.00: + Aleksander Sarnet – intencja od Stefanii z Woli z rodziną

1. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.