1. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Jest to dzień Życia Konsekrowanego. Msze Święte: w Mchawie o 9.00 i 17.00; w Roztokach Dolnych o 16.00. Na każdej Mszy Świętej błogosławieństwo gromnic.
  2. W środę wspomnienie św. Błażeja i błogosławieństwo jabłek.
  3. W piątek wspomnienie św. Agaty i błogosławieństwo chleba, wody i soli.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. Chorych z posługą sakramentalną będę odwiedzał od godz. 10.00.
  5. W sobotę o 17.00 nabożeństwo do św. Jana Pawła II i Msza Święta niedzielna.
  6. W przyszłą niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie – od poniedziałku do soboty o 17.00, we wtorek dodatkowo o 9.00; w Roztokach Dolnych – w wtorek i piątek o 16.00; w Cisowcu – w poniedziałek i sobotę o 16.00.
  8. Dziękuję za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła              i rozebranie szopki i choinek proszę Panie: w Mchawie – Iwona Owsianik, Małgorzata Owsianik, Helena Osękowska, Bernadeta Osękowska; w Roztokach Dolnych – Stanisława Kaczmar, Łucja Chomycz, Danuta Pelc, Elżbieta Skiba. O posługę kościelnego proszę Pana Pawła Sowa.

– poniedziałek o 17.00: + Józef Koza – intencja od Edwarda i Janiny Kaleta z Bieździedzy

– wtorek o 9.00: + Artur Mycio w 2 rocznicę śmierci

o 17.00: + Józef Koza – intencja od Antoniego i Anety z Bieździedzy

– środa o 17.00: + Aniela Gawłowska – intencja od Marzeny i Janusza Maciosz

– czwartek o 17.00: + Józef Koza – intencja od Andrzeja i Anny z rodziną z Bieździedzy

– piątek o 17.00: + Aniela Gawłowska  – intencja od rodziny Chomycz

– sobota o 17.00: W intencjach nowennowych

– niedziela o 8.00: + Piotr Stemberski

o 11.30: + Aniela Gawłowska – intencja od Starosty, Wicestarosty i pracowników Starostwa Powiatowego w Lesku

– wtorek o 16.00: + Kazimiera Sowa – intencja od przyjaciół syna Pawła z Koluszek

– piątek o 16.00: + Kazimiera Sowa – intencja od szwagierki Krystyny ze Szczepanowic

– niedziela o 10.00: + Maria, + Michał Raczkowscy

– poniedziałek o 16.00: + Jadwiga Karpińska

– sobota o 16.00: Za parafian

10. Wszystkim życzę miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.