1. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego, Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu na każdej Mszy Świętej poświęcenie gromnic. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. W tym dniu Msze Święte w Mchawie o 9.00 i 17.00, w Roztokach Dolnych o 16.00. W Cisowcu poświęcenie gromnic w poniedziałek o 16.00.
  2.  W środę wspomnienie św. Błażeja i błogosławieństwo jabłek. W piątek wspomnienie św. Agaty i błogosławieństwo chleba, wody i soli.
  3.  Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą. W Roztokach Dolnych w piątek od 14.30. Chorych z posługą sakramentalną odwiedzę w godzinach przedpołudniowych.
  4. W niedzielę za tydzień adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych.
  5.  Msze Święte w tym tygodniu: w Mchawie: we wtorek o 9.00 i 17.00, od środy do piątku o 16.00; w Roztokach Dolnych: we wtorek o 16.00, w piątek o 15.00 i w niedzielę o 10.00; w Cisowcu: w poniedziałek i w sobotę o 16.00.
  6.  Państwu Bogusławie i Ryszardowi Mycio dziękuję za ofiarę na ogrzewanie kościoła, zaś Państwu Lucynie i Zbigniewowi Podgórskim za ofiarę na potrzeby kościoła. Bóg zapłać !
  7.  Dziękuję również za posprzątanie kościoła. O posprzątanie kościoła i rozebranie szopki oraz dekoracji świątecznej w tym tygodniu proszę: w Mchawie – Stanisław Siekaniec, Krzysztof Siekaniec, Zenon Gawłowski, Mieczysław Gawłowski, Stanisław Indyk Stanisław Lassak; w Roztokach Dolnych – Dorota Dereń, Anna Kwiatanowska, Joanna Galant, Alicja Raczkowska. O posprzątanie kościoła i rozebranie dekoracji proszę w dniach od środy do soboty.
  8. W tym tygodniu przypada:
    – w niedzielę: 40 rocznica ślubu Haliny i Ryszarda Kowalskich
    Pileckiego
  10.  Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy wszelkich
    łask Bożych, zaś wszystkim parafianom i gościom Bożego
    błogosławieństwa i smacznych pączków w tłusty czwartek.